تقدیر از شهرداران و دهیاران برتر گیلان ، با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور

تقدیر از شهرداران و دهیاران برتر گیلان ، با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور

در همایش روز شهرداری ها و دهیاری های استان گیلان، از تعدادی از شهرداران برتر گیلان تقدیر شد ، که رضا زنده دل، شهردار لاهیجان نیز از سوی استاندار گیلان تجلیل شد .


در این مراسم که با حضور دکتر حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور، دکتر عباسی استاندار گیلان، معاونان امور سیاسی و امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در سالن الغدیر استانداری برگزار شد ، استاندار گیلان با اهدای لوح تقدیر از تلاش های رضا زنده دل، شهردار لاهیجان قدردانی کرد.


دکتر عباسی استاندار گیلان با اهدای لوح تقدیر به رضا زنده دل، شهردار لاهیجان از وی به دلیل تلاش برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری و جدیت در انجام امور محوله در جهت خدمت رسانی به مردم و افرایش رضایتمندی تقدیر و تشکر کرد .

استاندار گیلان با بیان اینکه دهیاران و شهرداران نمونه در مدیریت پسماند از سوی فرمانداران معرفی شوند، افزود: بدون تفکیک زباله از مبدا قادر به مدیریت پسماند نخواهیم بود، از اینرو باید این فرهنگ بین مردم جا بیفتد.

استاندار گیلان با بیان اینکه شهرداران باید اقدام به سرمایه‌گذاری در جهت ایجاد درآمد پایدار کنند، افزود: شهرداری‌ها نباید صرفاً با اتکا به درآمدهای عادی اداره شوند.

در این همایش تعدادی از حاضرین نقطه نظرات خود را بیان کردند و  از شماری از دهیاران و شهرداران تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *