آتش سوزی لاهیجان با ۱۲۰ هزار لیتر آب مهار شد / دلیل آتش‌سوزی در حال بررسی است

آتش سوزی لاهیجان با ۱۲۰ هزار لیتر آب  مهار شد  / دلیل آتش‌سوزی در حال بررسی است

رئیس سازمان آتش‌نشانی لاهیجان از اطفا آتش شیطان کوه خبر داد و گفت: با تلاش آتش‌نشانان حریق شیطان کوه لاهیجان ( آبشار ) پس از ۴ و نیم ساعت مهار و اطفا شد.

به گزارش لیالستان ، سید احمد میربشیری دقایقی پیش با اشاره به آتش سوزی امروز شیطان کوه لاهیجان اظهار کرد : با تلاش آتش‌نشانان حریق شیطان کوه لاهیجان ( آبشار ) پس از ۴ و نیم ساعت مهار و اطفا شد.

سید احمد میربشیری با اشاره به دریافت گزارش این حادثه گفت: در ساعت ١٣ و ۴٠ دقیقه امروز جمعه، گزارش آتش‌سوزی قسمتی از شیطان کوه لاهیجان به مرکز عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان اعلام شد.

وی با اشاره با شرح این حادثه بیان کرد: برای اطفای این حریق بلافاصله ۳۰ نفر نیروی آتش نشان به همراه ۳ دستگاه تانکر ۱۰ هزار لیتری آب و ۸ دستگاه خودروی امدادی از ایستگاه‌های ۱ و ۲ به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته میربشیری در مهار این آتش سوزی بیش از ۱۲۰ هزار لیتر آب مورد استفاده قرار گرفت و متاسفانه دو تن از آتش نشانان آسیب دیدند و تحویل عوامل اورژانس و به جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان با بیان اینکه آتش‌سوزی با تلاش آتش نشانان بعد از ۴ ساعت و سی دقیقه به صورت کامل مهار و اطفا شد گفت: آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی محل هستند و بررسی دلیل آتش‌سوزی در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *