پایان تراژدی تلخ سپیدرودی‌ها در لیگ یک

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال با باخت مقابل فجرسپاسی شیراز به کار خود پایان داد و با آخرین شکست خود راهی لیگ دو شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال تیم فوتبال سپیدرود در رشت میزبان فجرسپاسی شیراز بود که با تک گل سپهر شاهین در دقیقه ۱۱ بازی را به مهمان خود واگذار و راهی دسته ۲ شد.

تیم فوتبال سپیدرود آخرین مسابقه خود را در لیگ دسته اول با شکست تمام کرد تا پایانی سوزناک با لیگ دسته اول داشته باشد. حالا سرخ پوشان رشتی باید سرنوشت خود را در لیگ دو جستجو کند و تا روزی دیگر در آینده‌ای که امید دارند خیلی دیر نباشد به فوتبال بازگردد.

برای سپیدرود رشت در این دیدار رضا احمدی، حسام یعقوبی، صادق صادقی، نوید حیدری، ماهان سروی، هومن ربیع زاده، علی بیجاری (از دقیقه ۸۰ رضا کاسب)، امیرحسین اسکندری، آرین نصیری نژاد (از دقیقه ۸۹ علی عابدین زاده)، جواد آقایی پور (از دقیقه ۶۰ محمد اسلامی) و عباس مردانی با نظر سهیل حق‌شناس به میدان رفتند.

داوود مهابادی سرمربی فجر سپاسی شیراز هم حسین شهریاری، امیر شبان، علی‌اکبر حیدرنیا، سید علی حسینی، اسماعیل بابایی، امیرحسین صدق از دقیقه ۷۵ محمدرضا احمدی)، میلاد غریبی، دانیال کردستانی (از دقیقه ۸۵ حسین شاهسوندی)، احسان علوان زاده، سپهر شاهین (از دقیقه ۸۰ حمیدرضا عبادی) و فرزان دانا را به میدان فرستاده بود.

این مسابقه در نیمه نخست با میدان‌داری سپیدرود آغاز شد ولی بر روی یک ضد حمله این تیم مهمان بود که به گل برتری دست پیدا کرد.

پس‌ازاین گل بازی متعادل شد و مهم‌ترین اتفاق این بازی دو شوت جواد آقایی پور که توسط حسین شهریاری مهار شد تا درنهایت این نیمه با همان تک‌گل به پایان برسد.

هر دو تیم نیمه دوم را بدون تغییر آغاز کردند، سپیدرود در نیمه دوم علی‌رغم ارائه بازی برتر نتوانست به گل دست یابد تا درنهایت مسابقه این نیمه بدون گل و با شکست سپیدرود به پایان برسد.

شرح گل‌ها:
سپیدرود ۰ – ۱ فجرسپاسی: داستان همیشگی سپیدرود این بار هم اتفاق افتاد. نخستین حمله در عمق خط دفاعی سپیدرود نخستین گل را برای مهمان به ارمغان آورد. سپهر شاهین تا درون محوطه هجده‌قدم تاخت و با یک شوت محکم دروازه رضا احمدی را گشود.

 برای فجر سپاسی میلاد غریبی در دقیقه ۸۸ و فرزان دانا دقیقه ۹۰ اخطار گرفتند که دانا با دریافت کارت زرد دوم اخراج نیز شد و برای سپیدرودی‌ها امیرحسین اسکندری دقیقه ۵۰ (سپیدرود) باکارت زرد جریمه شد.

این دیدار که در ورزشگاه سرد و بی‌روح سردار جنگل رشت و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شد توسط داور شاهین یزدانی قضاوت شد و در امر قضاوت کوروش کریمی و محمود گوهری نژاد داور وسط را یاری نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *