سفر جهانبخش از آلپ گیلان به آلپ اتریش

سفر جهانبخش از آلپ گیلان به آلپ اتریش

یاران جهانبخش اردوی پیش فصل خود را در منطقه‌ای خوش آب و هوا در کشور اتریش برپا کردند.

علیرضا جهانبخش بعد از سپری کردن تعطیلات تابستانی دوباره به هلند برگشت تا تیم باشگاهی خود را در اردوی پیش فصل همراهی کند. فاینورد این اردو را در کمپ تمرینی سالفدن اتریش در منطقه‌ای بسیار زیبا و خوش آب و هوا میان رشته کوه های آلپ برپا کرده است.

ایران ورزشی با اشاره به زیبایی منطقه‌ای که فاینوردی ها در آن اردو زده اند، سالفدن را از نظر ظاهری به جیرنده و لوشان شبیه دانست؛ جایی که اصالت علیرضا جهانبخش متلعق به آنجاست. او که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی دیرتر به جمع هم باشگاهی های خود ملحق شد، در حال حاضر در این منطقه زیبا، خود را برای فصل جدید آماده می‌کند.

زیبایی طبیعت منطقه‌ای که فاینوردی ها در آن اردو زده‌اند باعث شده تا بازیکنان این تیم با روحیه‌ای بالا تمرینات خود را پشت سر بگذارند؛ البته بخش قابل توجهی از این اردو به کارهای مفرحی چون شنا در رودخانه طبیعی، جنگل نوردی، دوچرخه سواری در طبیعت، گلف و … اختصاص دارد تا بازیکنان با ذهنی کاملا شارژ شده وارد فصل جدید مسابقات شوند.

فاینورد ۱۱ تیرماه نخستین بازی تدارکاتی خود را انجام داد و با ۷ گل مقابل کپنهاگن دانمارک شکست خورد. قرار است بازی بعدی شاگردان آندره اسلات که به‌ عنوان برترین مربی فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ فوتبال هلند انتخاب شد، روز ۱۸ تیر و مقابل سالزبورگ در ورزشگاه آنیف برگزار شود. در این دیدار، احتمالا سرمربی فاینورد از علیرضا جهانبخش رونمایی می‌کند و می‌توانیم شاهد هنرنمایی او در زمین مسابقه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *