آقای گل گیلانی به اردوی تیم ملی امید دعوت شد

مهدی کیا، سرمربی تیم ملی زیر۲۳ سال، اسامی ۲۹بازیکن دعوت شده به اردوی تداکاتی را اعلام کرد که نام یک گیلانی نیز در این بین دیده می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت ، اردوی تدارکاتی تیم ملی زیر ۲۳ سال از ۱۵ تا ۲۳ مهر ماه در مرکز ملی فوتبال در حالی برگزار می شود که مهدی مهدوی کیا، مهدی هاشمی نژاد بازیکن مستعهد گیلانی را به عنوان یکی از ۲۹ نفر به تیم ملی امید دعوت کرده است.

مهدی هاشمی چند فصل اخیر دراکثر بازی های ملوان در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور و جام حذفی فیکس این تیم بوده است.
هاشمی نژاد محصول آکادمی فوتبال ملوان بندرانزلی است ودر سال ۹۶ برترین گلزن و آقای گل رده نوجوانان ایران در لیگ برتر فوتبال ایران شد.

او بیش از ۵۸ مسابقه برای تیم بزرگسالان ملوان بندرانزلی به میدان رفته است که در مجموع توانسته چهار هزار و شصد دقیقه برای این تیم بازی کند.

قرار داد مهدی هاشمی نژاد با ملوان بندرانزلی به پایان رسیده است و باید دید برای فصل آینده خود چه تصمیمی خواهد گرفت و به چه تیم نقل مکان خواهد کرد.
شنیده شده که باشگاه های لیگ برتری و چند باشگاه خارجی خواهان جذب وی هستند که تا چند وقت دیگر مشخص خواهد شد که چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت.
سرمربی این تیم اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:
محمد قادری و بهزاد سالمی تراکتورسازی تبریز
محمد خدابنده لو، محمد سلطانی مهر و میلاد کر ذوب آهن ، یاسین سلمانی از سپاهان( این بازیکن پس از پایان اردوی تیم ملی بزرگسالان، بلافاصله به اردوی تیم ملی زیر ۲۳ سال ملحق خواهد شد)
علیرضا رضایی، امیرحسین حسین زاده از استقلال، سامان فلاح، محمد مهدی محبی و علیرضا کوشکی از پیکان، امیرعلی صادقی از استقلال
محمدجواد کیا از پدیده مشهد
محمد مهدی احمدی از نفت مسجد سلیمان
محمد حسین زواری، امید حامدی فر از صنعت نفت آبادان
محمدامین حزباوی، علیرضا باویه از فولاد خوزستان
مهدی لموچی قشقایی، آریا برزگر، فرزان دانا ازفجرسپاسی شیراز
حسین نخودکار از گل گهرسیرجان ، یونس اکبرپور از مس رفسنجان، رضا کاخساز از مس شهر بابک
مهدی هاشم نژاداز ملوان بندر انزلی
حسین شاوردی از خیبر خرم آباد لرستان
حسین خطیر از نساجی مازندران
امیرمحمد هوشمند و ساسان حسینی از آلومینیوم اراک

ورود تیم روز پنجشنبه ساعت۹:۰۰ صبح مورخ ۱۵مهر ماه خواهد بود و پس از انجام تست پی سی آر بازیکنان تمرینات خود را تا روز جمعه ساعت ۱۴ مورخ ۲۳ مهر ماه در مرکز ملی فوتبال پیگیری خواهند کرد.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *