سیاهی عجیب لوله آب شرب لاهیجان بود + توضیحات تکمیلی

سیاهی عجیب لوله آب شرب لاهیجان بود + توضیحات تکمیلی

در روز های گذشته فیلمی با عنوان “سیاهی عجیب در آب شرب لاهیجان” در شبکه اجتماعی لیالستان منتشر شد که واکنش های بسیاری را در بین مردم و مسئولین مربوطه داشته است.

به گزارش لیالستان ، در روز های گذشته فیلمی با عنوان “سیاهی عجیب در آب شرب لاهیجان” از این رسانه منتشر شد که واکنش های بسیاری را در بین مردم و مسئولین مربوطه داشته است که رسانه لیالستان وظیفه خود می داند توضیحات تکمیلی را در این مورد منتشر کند.

پس از انتشار این ویدئو تایید و تکذیبیه هایی از سوی اهالی و مسئولین استانی به دست مان رسید.

پس از پیگیری معلوم شد که ویدئو مربوط به لوله آب شرب است و روابط عمومی آب و فاضلاب استان گیلان در خصوص سیاهی آب جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی را به مردم منطقه ارائه کند.

روابط عمومی آب و فاضلاب گیلان در مورد این فیلم به رسانه لیاستان گفت :در خصوص انتشار فیلمی با عنوان “سیاهی عجیب در آب شرب لاهیجان” به استحضار مردم شریف این شهرستان می رساند: در زمان شکستگی شبکه توزیع و خطوط انتقال آب، تلاطم در شبکه توزیع آب، موجب افزایش کدورت می شود که این مشکل با باز کردن شیرهای تخلیه در محدوده حادثه رخ داده، برطرف می شود.

در تصویر منتشر شده که مربوط به یکی از روستاهای شهرستان لاهیجان، در زمان حادثه رخ داده بر روی خط انتقال می باشد، پس از انجام عملیات رفع شکستگی و باز کردن شیرهای تخلیه و اطمینان از وضعیت کیفیت آب، شبکه ی ترمیم شده مجدد در مدار بهره برداری قرار گرفت. ضمن اینکه یادآور می شود، واحد کنترل کیفی امور آب و فاضلاب شهرستان لاهیجان ضمن کنترل کیفیت آب در شبکه توزیع و با اطمینان از کیفیت مطلوب نسبت به پایش کیفی آب اقدام می نماید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *