انتقاد استاندار از توقف پروژه آزاد راه قزوین -رشت / مصالح مورد نیاز برای اجرای پروژه تأمین نشده است

انتقاد استاندار از توقف پروژه آزاد راه قزوین -رشت / مصالح مورد نیاز برای اجرای پروژه تأمین نشده است

استاندار گیلان با انتقاد از توقف پروژه آزادراه قزوین- رشت، گفت: هیچ عذر و بهانه ای برای توقف پروژه پذیرفته نیست.

اسدالله عباسی پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه قزوین – رشت (محور باقیمانده رودبار) با انتقاد از توقف این پروژه، اظهار کرد: توقف پروژه آزادراه قزوین – رشت در این محدوده به دلیل محدودیت‌های اعتباری و امکانی پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه هیچ عذر و بهانه‌ای برای توقف پروژه پذیرفته نیست، افزود: اگر مشکلاتی بر سر راه اجرای پروژه وجود داشت باید به استانداری گزارش داده می‌شد تا برای حل این مشکلات چاره‌ای اندیشیده شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت به تعهدات خود در قبال پیمانکار پروژه پایبند بوده است، گفت: به رئیس جمهور قول داده ام که در اولین فرصت این پروژه به سر انجام برسد اما تاکنون عملکرد پیمانکار رضایت بخش نبوده است.

عباسی با بیان اینکه مصالح و نیازهای اولیه اجرای پروژه تأمین می‌شود، تصریح کرد: اجرای پروژه باقیمانده اولویت اصلی ما بوده و هیچ کوتاهی را در این زمینه نمی‌پذیریم.

وی با اشاره به اهمیت اتمام پروژه نیمه تمام آزادراه قزوین- رشت (محور باقیمانده رودبار به منجیل)، افزود: این محور بخش عظیمی از مشکلات ترافیکی ورودی گیلان را رفع می‌کند.

نیاز به اعتبار ۷ میلیاردی برای اجرای پروژه

نماینده پیمانکار پروژه محور باقیمانده آزاده راه قزوین- رشت در رودبار با اشاره به محدودیت‌های اعتباری و مالی برای اجرای این پروژه، گفت: برای تکمیل و اجرای این پروژه حدود ۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی همچنین اضافه کرد: مصالح مورد نیاز برای اجرای پروژه تأمین نشده است و در خصوص با چالش روبرو هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *