خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال ؛ سید از امروز مربی قرمزها است

خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال ؛ سید از امروز مربی قرمزها است

خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال بالاخره در ۴۱ ساالگی رقم خورد و کاپیتان با سابقه و پرافتخار سرخ ها از امروز مربی پرسپولیس خواهد بود.

به گزارش لیالستان ورزشی، خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال بالاخره امروز اتفاق افتاد و این بازیکن پرافتخار فوتبال ایران نهایتا کفش هایش را آویخت و از امروز عضوی از کادرفنی سرخ‌های پایتخت خواهد بود.

سیدجلال از سال ۱۳۸۱ با پیراهن ملوان بندر انزلی فوتبال حرفه‌ای خود را آغاز کرد و سالهای پرافتخاری را برای خود رقم زد. حسینی ۹ بار با سه تیم سایپا، سپاهان و پرسپولیس به قهرمانی ایران رسید و حضور بلند مدتی را نیز در تیم ملی فوتبال ایران تجربه کرد؛ حضوری که منجر به حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در جمع شاگردان کی‌روش شد.

سیدجلال در متن خداحافظی خود نوشت:

«سپاس خدای را که پشتیبانم بود در این سال‌ها و قدردان زحمات و پشتیبانی تمام عزیزانی که در این راه دشوار در این سال‌ها همراه من بودند؛ ملت ایران، خانواده، همسر و همه دوستان. خداحافظ. سیدجلال حسینی»

حال باید دید کاپیتان بازنشسته پرسپولیس که از امروز به عنوان دستیار یحیی گل محمدی به فعالیت خواهد پرداخت، آیا در حوزه مربیگری هم می‌تواند پله‌های ترقی را خیلی زود طی کند یا ماجرا در این حوزه متفاوت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *