بندرانزلی با کاراته کاهای بومی به لیگ برتر می‌آید

شهرداری انزلی با کاراته کاهای بومی به لیگ برتر می‌آید

قهرمان سابق کاراته جهان از حضور تیم کاراته شهرداری بندرانزلی در لیگ برتر باشگاه‌های کشور با استفاده از کاراته کاهای بومی خبر داد.

جاسم ویشگاهی با بیان مطلب فوق  افزود: در گفتگویی که با شهردار انزلی داشتیم، ایشان پیشنهاد حضور در لیگ کاراته را ارائه دادند که با توجه به سختی کار در سوپر لیگ، هزینه‌های بالا و قرارداد داشتن کاراته کاها، تصمیم به حضور در لیگ برتر گرفتیم.

وی افزود: هدف ما ارتقای سطح کاراته انزلی و استان گیلان است. به همین دلیل تیمی با ترکیب کاراته کاهای بومی راهی مسابقات خواهیم کرد. بر همین اساس هم اعلام کردیم هر کاراته کای گیلانی که توانایی حضور در لیگ را دارد سه شنبه در مسابقات انتخابی ما شرکت کند.

قهرمان سابق کاراته آسیا و جهان در خصوص کادر فنی این تیم گفت: مسئولیت انتخاب نفرات به عنوان مدیرفنی بر عهده خود من است. در خصوص سرمربی هم با مسعود همرنگ قهرمان امیدهای جهان و آسیا که او هم اهل انزلی است صحبت کردیم. همان طور که گفتم می‌خواهیم تیمی کاملاً بومی را به مسابقات اعزام کنیم.

وی در پایان گفت: باید از اهتمام شهردار انزلی در جهت گسترش ورزش در بین جوانان تشکر کنم که این فرصت را در اختیار کاراته کاهای انزلی قرار داد که بتوانند با حضور در لیگ برتر و مبارزه با کاراته کاهای خوب ایران کسب تجربه کرده و در مسیر پیشرفت قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *