نظارت ها در آشفته بازار واحد های صنفی گیلان / تخلفات و کم فروشی را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنید

نظارت ها در آشفته بازار واحد های صنفی گیلان / تخلفات و کم فروشی را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنید


تیمور پورحیدری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در حاشیه بازدید از برخی مراکز عرضه کالا و محصولات مورد نیاز مردم در شهر رشت از اجرای طرح نظارت بر بازار‌های استان در قالب طرح فجر تا فطر خبر داد.

او گفت: تاکنون در قالب اجرای این طرح که ۷۰ گروه نظارتی و بازرسی در آن مشارکت دارند، ۵ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی و عرضه‌ انواع کالا‌ها و خدمات عمومی به عمل آمده که در هزار مورد آن تخلف واحد‌ها محرز و با تشکیل پرونده به مقامات قضایی ارجاع شده اند.

رئیس سازمان صمت گیلان افزود: از مجموع ۷۰ گروه بازرسی و نظارتی پیش بینی شده، ۴۰ گروه در مرکز استان فعال هستند و ۳۰ گروه هم در شهرستان‌های ۱۶ گانه‌ی دیگر استان به امر نظارت بر روند عرضه‌ی قانونی کالا و خدمات می‌پردازند.

پورحیدری از شهروندان گیلانی خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کم فروشی موارد را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

سید محمد اسحاقی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان هم در این بازدید شرایط حاکم بر روند عرضه انواع کالا‌ها و ارزاق عمومی در استان را مطلوب دانست.

او گفت: روند بازرسی‌ها نشان دهنده آرامش و امنیت حاکم بر بازار است و با توجه به قرار گرفتن در آستانه نوروز و در پیش بودن ماه مبارک رمضان، هیچگونه مشکل یا محدودیتی در روند ارائه انواع محصولات و کالا‌های مورد نیاز مردم دیده نمی‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *