صدر نشینی چوکا تالش / تساوی سپیدرود رشت در دقیقه ۹۷

صدر نشینی چوکا تالش / تساوی سپیدرود رشت در دقیقه ۹۷


هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز شنبه ۶آذرماه با پیروزی چوکای تالش و تساوی سپیدرود رشت مقابل حریفان به پایان رسید.

چوکا که در ورزشگاه پوریای ولی تالش مقابل شهرداری بم قرار گرفته بود موفق شد با سه گل مقابل حریفش به پیروزی برسد.

گل‌های چوکا توسط سید علی یحیی زاده، محمد آشتیانی و سعید مرتضوی به ثمر رسید و تک گل شهرداری بم توسط بابک ابراهیمی وارد دروازه اشکان توانا شد.

چوکا با سومین برد پیاپی خود موفق شد در صدر جدول باقی بماند.

سپیدرود رشت هم که دو هفته ابتدایی لیگ را با پیروزی پشت سر گذاشته بود امروز در کرج مقابل تیم شهدای رزکان البرز تا دقایق آخر با پنالتی دقیقه ۳۰ حسین آفرین زاد پیش بود اما با گلی که در دقیقه ۹۷ وقت‌های اضافه وارد دروازه اش شد با یک امتیاز به رشت بازگشت. موضوعی که با اعتراضات سپیدرودی ها نسبت به داور برای گرفتن وقت اضافه طولانی همراه بود. سپیدرود با ۷ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.
حسن اشجاری در این دیدار،مصطفی زینعلی ، پویا عزیز پور ، رضا فخری ،معین تقوی ، علی رضا ربیع زاد ، رضا عاشوری ،امیر قلم آرا ، آرمان مردانی ، سهیل ربیع زاده ، حسین آفرین زاد و میلاد نجفی را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

این مسابقه قرار بود به صورت زنده از شبکه البرز پخش شود و در جلسه شب قبل از مسابقه مسئولین برگزاری مسابقه نیز پخش زنده تایید و اعلام شده بود اما به ناگهان و به دلایل نامشخص پخش زنده مسابقه منتفی شد.

تماشاگران کرجی با بوق و طبل و به صورت پرتعداد در ورزشگاه حضور داشتند و باز هم ناظرین مسابقه هیچ واکنشی به این اتفاق نشان ندادند تا همچنان ثابت شود که تمام سختگیری ها فقط باید در تبعیدگاه سردارجنگل و فقط برای سپیدرود اعمال شود.
داور در وقت نخست ۴ دقیقه اعلام وقت تلف شده کرد و این عدد در نیمه دوم به ۶ دقیقه رسید تا در این مسابقه بیش از ۱۰ دقیقه وقت تلف شده داشته باشیم.

، سپیدرود رشت و چوکا تالش دو نماینده گیلان در لیگ دو فوتبال ایران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *