صعود گیلان به جمع چهار تیم جام پدیده های ایران

صعود گیلان  به جمع چهار تیم جام پدیده های ایران

با پایان مرحله سوم بسکتبال نخبگان زیر ۱۸ سال کشور در رشت، تیم گیلان به جمع چهار تیم برتر کشور صعودکرد.

مرحله سوم مسابقات بسکتبال زیر ۱۸ سال در گروه دی به میزبانی رشت برگزار شد و روز گذشته در روز پایانی این مسابقات تیم گیلان با نتیجه ۷۷ بر ۶۵ مقابل آذربایجان شرقی پیروز شد و جواز صعود به جمع ۴ تیم برتر کشور را کسب کرد.

در روز پایانی مسابقات نماینده گیلان برابر آذربایجان غربی قرار گرفت که گیلان برای صدرنشینی و صعود به تفاضل +۱۱ در این بازی نیاز داشت و در چندین نوبت در دقایق پایانی بازی، صدرنشینی بین گیلان و آذربایجان غربی تعویض میشد اما در نهایت در ۵ ثانیه پایانی بازی، گیلان با پرتاب ۳امتیازی معجزه آسای عرفان کدیور با نتیجه ۷۷-۶۵ پیش افتاد و قاطعانه به مرحله نیمه نهایی مسابقات جوانان زیر ۱۸ سال صعود کرد.

مسابقات نخبگان بین ۳۲ تیم ایران از نخبگان ایران برگزیدگان استان ها تشکیل و گیلان برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرد و برای حضور در این رقابت‌ها و با فراخوان جوانان زیر ۱۸ سال از سراسر استان، برای حضور در این رقابت‌ها تیم استان را تشکیل دادیم و اردوهای مختلفی برای هماهنگی بین بازیکنان و رسیدن به آمادگی برگزار شد.
در دیداری های قبلی هم تیم گیلان ۶۰ بر ۳۲ تیم استان مرکزی را شکست داد و پیش از آن نیز موفق شد با نتیجه ۶۴ بر ۷۱ مغلوب استان چهارمحال و بختياري شده بود.

به گزارش فارس ، تيم‌های گيلان و آذربايجان غربی به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود كردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *