صعود شهرداری آستارا به پلی آف لیگ آزادگان فوتبال ایران

صعود شهرداری آستارا به پلی آف لیگ یک

تیم فوتبال شهرداری آستارا با کسب عنوان نائب قهرمانی گروه یک لیگ دسته دو کشور جواز حضور در پلی آف لیگ آزادگان دسته یک فوتبال ایران را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم فوتبال شهرداری آستارا در هفته پایانی گروه یک لیگ دسته دو کشور شامگاه امروز در استادیوم سردار آزادگان قزوین به مصاف کاسپین قزوین رفت که در پایان با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد و شاگردان حسن اشجاری توانستند با ۵۲ امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به استقلال ملاثانی به‌عنوان تیم دوم گروه اول مجوز حضور در پلی آف را دریافت کنند و شانس صعود غیر مستقیم به دسته یک را داشته باشند.

ترکیب تیم فوتبال شهرداری آستارا
حسن اشجاری سرمربی تیم شهرداری آستارا ،آرین سهرابی، سعید دلاور، رضا فخری.پویا عزیز پور،محمد آزاد طلب، مجتبی رستمی مهرگان گلبرگ ، حسین آفرین زاد، محمد ابراهیم رضا زاده ،ابراهیم بزرگی و پژمان ثباتی ۱۱ بازیکنی بودند که در این دیدار روانه میدان کرده بود.
ترکیب تیم فوتبال کاسپین قزوین
وحید آقایی ، حسام حسینی ،بهنام محمد زمانی ،عرفان بغدادی ، سعید الیاسی ،سعید صادقی ،محمد تقی زاده ، میلاد رضایی ، سالار افراسیابی ،میلاد نجفی و جواد رفیعی هم بازیکنانی بودند که کادر فنی تیم کاسپین قزوین به زمین فرستاده بودند.

بازیکنان تیم فوتبال شهرداری آستارا و شاگردان حسن اشجاری از ابتدای بازی باهدف پیروزی پا به استادیوم سردار آزادگان گذاشته بودند و از همان ابتدای بازی حمله را در دستور کار خود قرار داده بودند و موقعیت‌های بسیار زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه تیم شهرداری آستارا در دقیقه ۲۰ بازی صاحب یک ضربه کرنر شدند و توسط ابراهیم بزرگی این کرنر راهی محوطه جریمه شد و توسط مهرگان گلبرگ بازیکن اسبق تیم ملی نوجوانان ایران به زیبایی هر چه تمام‌تر وارد دروازه شد.
بعد از این گل تیم شهرداری آستارا کمی محتاطانه بازی کردند و به لاک دفاعی رفتند و چند موقعیت هم توسط تیم کاسپین قزوین از دست رفت تا اینکه بازیکنان شهرداری به خود آمدند و مجدد در دقایق پایانی نیمه اول صاحب ضربه کرنری شدند که مجتبی رستمی پشت توپ ایستاد و توپ را درون محوطه جریمه ارسال کرد که با ضربه سر استادانه رضا فخری کاپیتان تیم شهردای آستارا به گل تبدیل شد.
بازی دو تیم با نتیجه دو بر صفر به نفع شهرداری آستارا در نیمه اول را به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی متعادلی در جریان بود تا اینکه آستارا صاحب یک ضربه پنالتی شد و حسین آفرین زاد گل سوم را به ثمر رساند تا شهرداری آستارا سه امتیاز بازی را مال خود کرده باشد و تا پایان نیز این نتیجه پابرجا ماند و آستارا با بهترین خط حمله لیگ منتظر دیدار پلی آف لیگ دسته یک خواهد ماند.

در پایان مسابقات، تیم های دوم هر گروه (پاس همدان و شهرداری آستارا) در یک دیدار تک بازی(پلی آف) به مصاف یکدیگر خواهند رفت که برنده این دیدار به عنوان تیم سوم صعود کننده به لیگ یک در فصل آتی تعیین خواهد شد در این گروه شهرداری فومن هم با ۷ امتیاز از ۲۵ بازی در انتهای جدول ۱۴ تیمی به لیگ دسته سه فوتبال سقوط کرد.

قضاوت این دیدار حمیدرضا همیراد به عنوان داور وسط و آقایان هاشم خدابنلو و مصطفی بابایی کمک داوران و سالار نظری هم داور چهارم این دیدار بودند.

نتایج سایر دیدار های هفته پایانی لیگ دسته دو گروه اول يکشنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۹

کاسپین قزوین ۰ – ۳ شهرداری آستارا
فولاد نوین اهواز ۱ – ۰ خیبر خرم آباد
اترک بجنورد ۱ – ۰ شهید قندی یزد
شهرداری همدان ۴ – ۰ آوالان کامیاران
شهردارى فومن ۳ – ۰ امید گناوه
استقلال ملاثانی ۴ – ۰ میلادمهر تهران
مس نوین کرمان ۳ – ۰ کارون اروند خرمشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *