بازدید مسئولان AFC از ورزشگاه تختی بندر انزلی

Index of /image/Sport Logo

۶ بازرس کنفدراسیون فوتبال آسیا به سرپرستی سوزوکی مدیر لیگ حرفه‌ای AFC صبح امروز شنبه در سومین روز اقامت خود در ایران با سفر به شهر انزلی ضمن بازدید از دو ورزشگاه تختی بندرانزلی و سردار جنگل رشت از بخش‌های حقوقی، مالی و بازاریابی باشگاه ملوان بازدید کردند.

در این بازدید مسئولان AFC ضمن تاکید بر رفع نواقص برخی از بخش‌های ورزشگاه تختی انزلی و استانداردسازی لازم از پیشرفت‌های این ورزشگاه نسبت به سال گذشته ابراز رضایت کردند.

بازرسان کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین از ورزشگاه سردارجنگل انزلی بازدید و در جریان پیشرفت‌های سخت افزاری و امکانات این ورزشگاه قرار گرفتند.

نمایندگان کنفدراسیون در این بازدید ضمن گفتگو با مسئولان بخش‌های مختلف باشگاه ملوان با بهمن صالح نیا سرپرست جدید این باشگاه دیدار و سئوالات مورد نظر را با وی مطرح کردند.

گروه بازرسان AFC قرار است امشب به تهران بازگردند و فردا یکشنبه در ادامه بازدیدهای خود از باشگاه‌های لیگ برتری ایران از امکانات باشگاه‌های راه آهن، نفت تهران و صبای قم بازدید خواهند کرد.

بازدید فرستادگان ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه‌های لیگ برتری ایران که دوهفته به طول می انجامد در راستای امتیازدهی به تیم‌های لیگ فوتبال ایران و تعیین سهمیه کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا تا سال ۲۰۱۴ صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *