علیزاده: تیم پرسپولیس محکوم به برد برابر مس رفسنجان است/ تارتار به راحتی به استقلال نمی‌بازد

علی علیزاده پیشکسوت فوتبال درباره بازی این تیم برابر تیم پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: تیم پرسپولیس به خاطر نتایجی که در هفته‌های اخیر گرفته به ۳ امتیاز بازی نیاز مبرم دارد تا در کورس قهرمانی باقی بماند. همچنین تیم مس رفسنجان هم در این هفته‌ها خود را به کورس نزدیک کرده برای آنکه روند خوب خود را ادامه دهد باید در این هفته مقابل پرسپولیس برنده شود تا یک گام مهم بردارد و بعید می‌دانم نتیجه را واگذار کند.

او ادامه داد: با شناختی که از محمد ربیعی و دستیارانش و بازیکنان تیم دارم در بازی با پرسپولیس تیم نتیجه خوبی می‌گیرد، به خصوص که بهترین خط دفاعی لیگ هم در اختیار مس رفسنجان است.

بازی هجومی پرسپولیس نقطه قوت مس رفسنجان است 

علیزاده گفت: تیم پرسپولیس محکوم به برد است، چون نمی‌خواهد بیش از این با سپاهان صدرنشین فاصله داشته باشد. برای همین پرسپولیس بازی هجومی انجام خواهد داد و این مسئله نقطه قوتی برای تیم مس رفسنجان خواهد بود. ان‌شاالله که در ضدحملاتی که تیم مس می‌زند نتیجه بازی را به سود خود رقم بزند و به ۳ امتیاز خیلی مهم برسد. مس این شانس را دارد که به رتبه سوم جدول رده‌بندی برسد، اما خیلی کار سختی است و تیم باید در تمامی بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل به بهترین نتیجه برسد، چون رسیدن به سپاهان، استقلال و پرسپولیس که رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند خیلی کار سختی است.

امید زیادی دارم تا مس رفسنجان برابر پرسپولیس بزرگی کند

او بیان کرد: سه تیم بالای جدول همواره برای پیروزی بازی می‌کنند و از شرایط خوبی برای برنده شدن برخوردار هستند. حتی گل‌گهر سیرجان هم در حال حاضر بالاتر از مس رفسنجان است و با رفتن امیر قلعه‌نویی به تیم ملی باز هم تیم خطرناکی است. با این حال امید زیادی دارم تا مس بزرگی کند و بتواند با تیم خوبی که ما در اول فصل بستیم و مدیریت آن زمان زحمت زیادی کشید به موفقیت مهمی برسد.

قرعه سپاهان خیلی آسان تر از پرسپولیس و استقلال است 

پیشکسوت فوتبال درباره  بازی سپاهان صدرنشین با صنعت نفت آبادان که در رده پانزدهم است، تصریح کرد: بازی تیم‌های صدرنشین با حریفانی که در انتهای جدول هستند و در خط سقوط قرار دارند خیلی سخت است، اما سپاهان خیلی آماده است و فکر می‌کنم امسال به راحتی می‌تواند قهرمان شود. بازی‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس را نگاه کردم و قرعه سپاهان خیلی آسان‌تر از استقلال و پرسپولیس است. صنعت نفت در یکقدمی سقوط است و چیزی برای از دست دادن ندارد. دست به هر کاری می‌زند تا از این بازی حداقل یک امتیاز را بگیرد، اما کار خیلی سختی دارد و سپاهان هم به آسانی امتیاز نمی‌دهد خود را آماده کرده تا صنعت نفت را شکست دهد. فکر نمی‌کنم صنعت نفت از این بازی سخت امتیازی بگیرد هر چند فوتبال با نتایج غیر قابل پیش‌بینی جذاب شده است.

اکنون زمان جریمه کردن استقلالی ها نبود 

علیزاده درباره دیدار استقلال و ذوب‌آهن گفت: با توجه به اتفاقات حاشیه‌ای که درباره پرداخت طلب آندره‌آ استراماچونی پیش آمده به نظرم حاشیه بزرگی وارد تیم استقلال شده است. مدیریت باشگاه هم باید در برخورد با برخی اعتراض‌ها به مسائل مالی به شکل بهتری برخورد کند و در اصلاح زیرسبیلی رد کند. اکنون می‌بینم بیشتر بازیکنان معترض هستند و یکی از بازیکنان هم جریمه شده که اعضای تیم هم از او حمایت کرده اند. به نظرم اکنون که تیم در کورس قهرمانی است موقع جریمه نیست. بیشتر بازیکنان قرارداد ۲ ساله دارند و اگر می‌خواهند مبلغی را هم کسر کنند در آخر فصل از مبلغ طلب فصل آینده یا آخر این فصل کم کنند. این هفته کار خیلی دشوار است، چون ذوب‌آهن با مربیگری مهدی تارتار به راحتی نمی‌بازد. بیشتر رو به بازی مستقیم و هوایی می‌آورد و کمتر فرصت می‌دهد. کار خیلی سخت است و استقلال برای برنده شدن نیاز به برنامه ویژه‌ای دارد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *