نتایج روز نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در انزلی

دور رفت از گروه اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در مجموعه ورزش‌های ساحلی سیروس قایقران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، دور رفت از گروه اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور از عصر امروز به میزبانی منطقه آزاد انزلی در مجموعه ورزش‌های ساحلی سیروس قایقران برگزار شد.

در نخستین دیدار امروز تیم منطقه آزاد چابهار در مصاف با شهرداری بندرعباس در زمان قانونی به ‌تساوی سه بر سه رسید ولی در ضربات پنالتی با نتیجه سه بر دو شهرداری بندرعباس به پیروزی رسید.

در این دیدار تیم پارس جنوبی از ابتدا با فشار بر روی دروازه میزبان خود بارها دروازه تیم شاهین خزر رودسر را تهدید کردند ولی در ۱۲ دقیقه اول با تساوی بدون گل خاتمه دادند.

محمد نظر زاده در دقیقه ۸ وقت دوم مسابقه با یک قیچی برگردان دروازه تیم شاهین خزر رودسر را باز کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

گل تساوی را دقیقه ۱۲ وقت دوم مسابقه موحد محمدپور از روی نقطه پنالتی با یک ضربه دقیق و استادانه به ثمر رساند

در دقیقه ۴ وقت سوم این دیدار گل دوم شاهین خزر با یک ضربه شوت دقیق توسط سینا رحمتی به گوشه راست دروازه پارس جنوبی به ثمر رسید.

پس‌ازاین گل مصطفی کیانی یک ضربه پنالتی برای تیم پارس جنوبی از دست داد و ضربه را خارج از چهارچوب هدایت کرد.

پس‌ازاین پنالتی تیم پارس جنوبی حملات خود را ادامه داد و علی میرشکاری با یک پاس روی پا بازیکن همدسته خود فیض‌الله شاه مرادی را روی هوا صاحب توپ کرد و او نیز با یک ضربه قیچی برگردان کار را تمام کرد.

پس‌ازاین گل پارس جنوبی حملات خود را روی دروازه شدت داد که درصحنه‌ای که در متن حرکت علی میرشکاری قرار داشت باعث شد که بازیکنان شاهین دروازه خودی را باز کنند تا پارس جنوبی به گل سوم خود دست یابد.

پس از گل سوم تیم پارس جنوبی شیرازه تیم رودسر از هم پاشید و با یک ضربه از راه دور دروازه بان پارس جنوبی دروازه خود را بازشده دید و تیم پارس به گل چهارم دست‌یافت.

همچنین در دومین دیدار امروز تیم شاهین خزر رودسر با تیم پارس جنوبی بوشهر با نتیجه ۴ بر ۳ به سود پارس جنوبی به پایان رسید.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور در ۳ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که درنهایت دو تیم برتر هر گروه جواز حضور در مرحله دوم مسابقات را کسب خواهد کرد.

مسابقات گروه دوم به میزبانی باشگاه شهریار ساری از ۲۱ مرداد در میزبانی ساری برگزار و تیم‌های شهریار این شهر، مقاومت گلساپوش یزد، دریانوردان بوشهر، صنعت فرش حداد اصفهان در این گروه حضور دارند.

رقابت‌های گروه سوم به میزبانی باشگاه ایفای اردکان و در ورزشگاه سلمان مرادآباد یزد بین تیم‌های ایفای این شهر، سپاهان (شهرداری) سمنان، موج‌سواران نوشهر، جهان نژادیان آبادان  برگزار می‌شود.