وزنه‌برداران گیلانی ۲۹ مدال در سال ۱۴۰۰ کسب کردند

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/f9r1

 


رئیس هیات وزنه‌برداری گیلان گفت: تلاش وزنه برداران گیلانی و کسب ۲۹ مدال طی سال‌جاری بسیار ارزشمند و طی چند سال اخیر نیز بی‌نظیر و بی‌سابقه است.

رئیس هیات وزنه‌برداری گیلان گفت: تلاش وزنه برداران گیلانی و کسب ۲۹ مدال طی سال‌جاری بسیار ارزشمند و طی چند سال اخیر نیز بی‌نظیر و بی‌سابقه است.

مسعود محرابی رئیس هیات وزنه‌برداری گیلان گفت: طی سال جاری ۱۱ اعزام به رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی کشور در هر ۲ بخش بانوان و آقایان در رده‌های سنی مختلف داشتیم که خوشبختانه وزنه‌برداران توانستند ۲۹ مدال رنگارنگ را کسب کنند.

 

وی افزود: کسب این تعداد مدال در یک ورزش تخصصی طی یک سال مطلوب است و می‌توان گفت که نتایج و زحمات وزنه‌برداران گیلانی راضی‌کننده است و نمره قابل قبولی را می‌توان برای تلاش آنان درنظر گرفت و امید است سال آینده مقام و مدال‌های بیشتری را کسب کنند.

 

مربی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان کشور ادامه داد: البته برای حضور در تمامی رقابت‌های قهرمانی کشور، مسابقات انتخابی را در گیلان برگزار کردیم تا شتایسته‌ترین وزنه‌برداران در مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف حضور یابند.

 

وی ادامه داد: این در حالی است که در اکثر اعزام‌ها با تیم کامل در رقابت‌ها حضور نیافتیم و اگر شرایط مهیا بود و نفرات بیشتری از گیلان در رقابت‌های مختلف وزنه‌برداری حضور می‌یافتند، بی‌شک علاوه بر افزایش تعداد مدال‌های کسب شده در چند مسابقه چند سکوی تیمی را تصاحب می‌کردیم.

 

حضور وزنه‌برداران گیلانی در بازی‌های آسیایی و المپیک

 

رئیس هیات وزنه‌برداری گیلان در ادامه به هدف مهم این هیات اشاره و بیان کرد: باتوجه به پتانسیل موجود در این استان هدف ما این است که وزنه‌بردار یا وزنه‌بردارانی از گیلان در بازی‌های آسیایی و همچنین مسابقات المپیک ۲۰۲۴ حضور یابند.

 

وی اضافه کزد: خوشبختانه پتانسیل خوبی در گیلان وجود دارد و این استان از وزنه‌برداران شایسته‌ای برخوردار است و ما نیز سعی می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی بهتر و برپایی اردو‌های مختلف نماینده یا نمایندگانی از این استان در رشته وزنه‌برداری در بازی‌های آسیایی و همچنین المپیک حضور یابند.

 

محرابی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف مهم ما بخش آموزش است که در سال جاری نیز چهار دوره آموزشی را در مربیگری و داوری برگزار کردیم و در صورت لزوم در سال آینده نیز چند دوره آموزشی را برگزار خواهیم کرد.

 

رئیس هیات وزنه‌برداری گیلان اظهار کرد: تعامل و همدلی بسیار خوبی در هیات وزنه‌برداری وجود دارد و امیدواریم که با حمایت‌های بیشتر فدراسیون و همچنین اداره ورزش و جوانان گیلان بتوانیم نتایج ارزشمند و بهتری را کسب کنیم.

 

وی در خاتمه گفت: از سوی دیگر با توجه به انتخاب سجاد انوشیروانی به عنوان رئیس جدید فدراسیون، روز‌های بهتری را برای رشته وزنه‌برداری شاهد خواهیم بود و همچنین رئیس فدراسیون نگاه ویژه‌ای به گیلان دارد که امیدواریم وزنه‌برداران گیلانی نیز نتابج چشمگیرتر ی را در سال آینده کسب کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *