۲۰ سال از کلنگ‌زنی پروژه فاضلاب لاهیجان و سیاهکل می‌گذرد

۲۰ سال از کلنگ‌زنی پروژه فاضلاب لاهیجان و سیاهکل می‌گذرد

نماینده لاهیجان و سیاهکل با اشاره به گذشت بیش از ۲۰ سال از کلنگ‌زنی پروژه‌ فاضلاب در این شهرستان‌ها، از پیگیری برای تکمیل این پروژه‌ها خبر داد.

رسول فرخی میکال، نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل پروژه فاضلاب سیاهکل و لاهیجان پیگیری‌هایی صورت گرفته تا این پروژه‌ها به اتمام برسند و اعتبارات لازم در این رابطه تخصیص یابد.

او با بیان اینکه پروژه فاضلاب لاهیجان که بیش از ۲۰ سال پیش کلنگ زده شده تاکنون حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته است، افزود: تکمیل این پروژه به اعتبارات ویژه نیاز دارد و البته پیگیری‌های لازم در این رابطه انجام شده است.

نماینده مجلس یازدهم ادامه داد: ضمنا پروژه فاضلاب سیاهکل نیز بیش از ۲۰ سال پیش کلنگ زده شده، اما پیشرفت چندانی ندارد و در این خصوص نیز پیگیری‌های لازم انجام شده و حتی مکاتباتی با رئیس جمهور صورت گرفته است.

فرخی اظهار داشت: در روز‌های اخیر به همراه مسئولان محلی از روستا‌های آسیابر، امیرآباد، حسن بکنده، سحرخیز محله و جیرباغ حضور پیدا کردیم و از نزدیک مشکلات آن‌ها را استماع تا اینکه پیگیری‌های لازم برای رفع آن‌ها انجام شود.

او یادآور شد: مشکلات روستا‌ها بیشتر مربوط به حوزه آب، برق، کشاورزی و منابع طبیعی است که در این دیدار‌ها مسئولان مربوطه حضور پیدا می‌کنند تا مشکلات آن‌ها مرتفع شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: در روز‌های اخیر همچنین اعضای کمیسیون امور داخلی مجلس به همراه مدیریت بحران کشور از سایت دفن زباله شهرستان‌های سیاهکل و لاهیجان بازدید کردند و در جریان مراحل توسعه این سایت قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *