شهرداری لیسار چگونه برای هر شهروند ۴ میلیون تومان خرج میکند؟ / قرعه کشی۱۰ میلیون تومان شهرداری لیسار

شهرداری لیسار چگونه برای هر شهروند ۴ میلیون تومان خرج میکند؟ / قرعه کشی۱۰ میلیون تومان شهرداری لیسار

 

به گزارش لیالستان و به نقل از  آژیم، در این مراسم از زحمات و تلاش های کارکنان و کارگران شهرداری لیسار در راستای خدمات رسانی به شهروندان و پیشبرد اهداف و برنامه های مجموعه مدیریت شهری تجلیل شد

حسن محمد پور با اشاره به اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری لیسار حدود ۵ میلیارد تومان بود ،از افزایش ۱۲۰ درصدی بودجه سالانه این شهرداری در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

وی با اعلام اینکه بودجه سال جاری حدود ۱۱ میلیارد تومان پیش بینی شده بود ،گفت: خوشبختانه با تلاش و برنامه‌ریزی مجموعه شورای اسلامی و شهرداری علاوه بر تحقق کامل بودجه شاهد افزایش ۵۴ درصدی درآمد شهرداری لیسار نسبت به بودجه پیش بینی شده نیز هستیم.

محمد پور حل مشکل پسماند ،پیگیری جذب سرمایه گذاری و برند سازی قلعه صلصال و احداث ساختمان شهرداری را از جمله مهترین برنامه های شهرداری لیسار در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد.

علیرضا غفاری هرگونه موفقیت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را مدیون زحمات کارکنان و کارگران شهرداری لیسار دانست.

رئیس شورای اسلامی شهر لیسار سرانه خدمات شهرداری به شهروندان را بالغ بر ۴ میلیون تومان برای هر نفر عنوان کرد که این رقم با برخی شهرداری بزرگ کشور برابری می کند و نشان از توجه و اهداف بزرگ مدیریت شهری لیسار در راستای خدمات رسانی به شهروندان می باشد.

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از تمامی کارگران و کارکنان به ۲ نفر از کارکنان و کارگران زحمتکش به قید قرعه مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *