لغو مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و سپیدرود رشت

لغو مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و سپیدرود رشت

مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و سپیدرود رشت به دلیل آلودگی هوای کرمانشاه لغو شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت ، مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و سپیدرود رشت از هفته بیست و پنجم از لیگ دسته دو فوتبال ایران به دلیل آلودگی هوای کرمانشاه لغو و به فردا موکول شد .

مسابقه دو تیم سپیدرود رشت و بعثت کرمانشاه در حالی لغو شد که تمام مسابقه گروه نخست رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور در آستانه لغو قرار گرفته اند.
در پی آلودگی هوا در اکثر کلانشهرهای کشور و لغو ۵ مسابقه از رقابت‌های هفته ۲۹ لیگ برتر حالا دیدارهای هفته بیست و پنجم گروه اول رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور نیز تحت الشعاع آلودگی هوا قرار گرفته و به احتمال فراوان ۶ دیدار از این هفته از رقابت‌ها لغو و با ۲۴ ساعت تاخیر برگزار‌ خواهد شد.

شنیده می شود طبق اطلاعات رسیده به سازمان لیگ احتمال دارد وضعیت آب و هوایی طی ساعات آینده برای برگزاری مسابقات در شرایط مطلوبی قرار بگیرد، با این وجود سازمان لیگ قصد دارد با بررسی شرایط در ساعات آینده تصمیم نهایی خود را در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات به صورت رسمی اعلام کند.

گفته می شود در صورت تصمیم سازمان لیگ بر لغو مسابقات فقط ۶ دیدار که نتایج آنها در سرنوشت صعود و سقوط تیم‌ها تاثیر دارد لغو و امروز فقط دیدار شهدای بابلسر و نیروی زمینی تهران برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *