پیروزی ارزشمند سپیدرود رشت مقابل فولاد نوین خوزستان

دیدار دو تیم سپیدرود رشت و فولاد نوین خوزستان در هفته ششم از رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور با نتیجه قاطع سه بر صفر به سود سپیدرود رشت به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دیدار دو تیم سپیدرود رشت و فولاد نوین خوزستان در هفته ششم از رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور در حالی که هنرمندان مطرح گیلانی و طرفدار پروپاقرص سپیدرود از جایگاه ویژه استادیوم سردارجنگل نظاره گر بازی بودند با نتیجه قاطع سه بر صفر به سود سپیدرود رشت به پایان رسید.

سپیدرود در روزی که از همه نظر از حریف خود سر بود موفق شد تا سه گل بزند و چندین موقعیت گلزنی را هم از دست بدهد و علی رغم ضعف واضح تیم داوری با یک پیروزی دلچسب به صدر نزدیک شود تا دل هوادارانش را شاد کند.
گل های سپیدرود را در این دیدار محمد طالبی در دقیقه ۴۰ ، حسام یعقوبی در دقیقه ۸۳ و حامد حاجتی در دقیقه ۹۰ بازی به ثمر رسید.

سهیل حق شناس سرمربی سپیدرود در این دیدا ر مصطفی زینعلی، حسین احمدلو،اویس کردجهان ،حسام یعقوبی ، میثم میرپسندیده ، پویا نزهتی ،میثم فردوسی ف هومن مسعودی ، محمد طالبی ،صادق صادقی و سید علی یحیی زاده را در ترکیب داشت.

عزیز فریسات سرمربی فولاد نوین خوزستان نیز برای این دیدار محمدرضا گلی ، محمد امین هژباوی ،
سید صالح انکاشه ، سید بهنام بازرگان ، علی رضا شهروبی ، فرید محمدیان ،محمد جای مند ،علی عادلی ،مسعود صالحی ،حامد عظیمی و داریوش بعثت را در ترکیب اولیه بازی خود داشتند.

در اوایل بازی داور خطای آشکارا دروازه بان فولاد بر روی پویا نزهتی را داور در کمال ناباوری پنالتی تشخیص نداد ، در ادامه و در ۳۱بعد بازهم خطا درون محوطه جریمه بر روی سیدعلی یحیی زاده را بازهم داور با بی تفاوتی گذشت.

در دقیق ۳۳ اوج اشتباه عامدانه داور خطای هند صد در صد پنالتی درون محوطه هجده قدم بود که مدافع فولاد به صورت آشکارا توپ را با دست دور کرد و بازهم داور نخواست این صحنه را ببینید.

در دقیقه ۳۹ بازی پس از چند بار خطای صد در صد پنالتی در نهایت خطای امین هزباوی بر روی سید علی یحیی زاده را داور پنالتی تشخبص داد که ضربه پنالتی را محمد طالبی وارد دروازه فولاد کرد.
در دقایق پایانیو انتهای نیمه اول شوت محمد طالبی که از پاس پویا نزهتی بدست امده بود به تیرک افقی دروازه فولاد برخورد کرد.
در ابتدای نیمه دوم فرار پویا نزهتی در عمق خط دفاعی فولاد و پاس عرضی او به محمد طالبی رسید که شوت طالبی با فاصله اندک راهی اوت شد.
در مهمترین موقعیت خطرناک برای دقیقه ۶۰بازی فولاد پاس عرضی حامد عظیمی را عقیل عناقچه بازیکن تازه وارد این تیم از روی خط شش قدم به هوا فرستاد.

در دقیقه ۸۳ بازی شوت حسام یعقوبی آنقدر سنگین بود که علی رغم دفع محمدرضا گلی بازهم از زیر دستانش وارد دروازه فولادنوین شود.

در اواخر بازی حرکت تکنیکی رضا عاشوری جوان داخل محوطه جریمه با خطای واضح مدافع فولاد همراه شد تا داور برای دومین بار در سوت خود به نشانه پنالتی بدمد و ضربه پنالتی را حاجتی نواخت که توپ را گلی در حرکت اول دفع کرد و توپ ریباندی را خود حاجتی وارد دروازه مهمان کرد.

حواشی بازی:

بابک زرین آهنگساز سرشناس رشتی و پژمان بازغی هنرپیشه محبوب و مطرح گیلانی از هواداران قدیمی و پر و پاقرص سپیدرود به عنوان مهمان ویژه در ورزشگاه حضور داشتند.
به مانند بازی های پیشین سپیدرود در نبود عاشقان و هواداران پرشمار سپیدرود به همت باشگاه سپیدرود، صدای آنها در ورزشگاه طنین انداز بود.
دقیقه ۷۲ فولادی ها به دلیل مصدومیت محمدامین هزباوی ناچار به انجام یک تعویض اجباری شدند.
شادی پژمان بازغی و بابک زرین پس از به ثمر رسیدن گل دوم سپیدرود به مانند دو هوادار متعصب بسیار جالب بود و جالب تر اینکه گل نخست سپیدرود هم بلافاصله پس از ورود پژمان به ثمر رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *