چرا سپاهان نباید در باد برد پرگل برابر آلمالیق بخوابد؟

سید مهدی سید صالحی پیشکسوت تیم فوتبال سپاهان درباره برد پرگل این تیم اصفهانی برابر تیم آلمالیق در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: یکی از هافبک‌های آلمالیق به سمت رضاییان می‌رفت تا این بازیکن را  مهار کند، چون می‌دانستند که یکی از حملات سپاهان ازنفوذ‌هایی که  رضاییان انجام می‌دهد، است. سپاهان نیمه اول را بسیار خوب شروع کرد و توانست به گل برسد و گل دوم هم var آن را خطای هند اعلام کرد.

شیرازه آلمالیق بعد از گل های دوم و سوم از هم پاشید 

او افزود: در نیمه دوم بازی، طبیعی بود که سپاهان بیاید و بالاتر بازی کند و به گل‌های بیشتری برسد و یک گل حاشیه امنیت خوبی نیست و توانستند گل‌های دوم و سوم را بزنند و دیگر شیرازه تیم آلمالیق از هم پاشید. تیم آلمالیق نسبت به پاختاکور و نوبهار ازبکستان قدمت و تجربه کمتر آسیایی دارد، اما سپاهان توانست این بازی را پرگل ببرد.

 ۳ تیم در گروه سپاهان مدعی صعود هستند 

پیشکسوت سپاهان تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروی هوایی عراق توانست تیم الاتحاد عربستان را شکست بدهد به نظرم ۳ تیم مدعی صعود هستند و طبیعی است که کار سپاهان سنگین می‌شود. به نظرم این بازی تمام شد و سپاهان نباید در باد این بازی بخوابد و آن ۲ بازی با این بازی فرق دارد و حتما مواریس در جریان است و این موضوع را به بازیکنان گوشزد می‌کند. از الان به بعد باید سپاهان روحیه اش را به دست آورد.

برد پر گل برابر آلمالیق می تواند غرور کاذب به سپاهانی ها بدهد 

سید صالحی گفت:  بعد از اتفاقات رخ داده مخصوصا کسر ۴ امتیاز و همچنین رایی که علیه سپاهان در بازی با الاتحاد صادر شد شیرازه این تیم را بهم ریخت، اما این برد از یک بابت خوب است و از طرف دیگر  می‌تواندغرور کاذب به سپاهانی‌ها بدهد و بازیکنان باید حواسشان را جمع کنند. به نظرم  تازه کار سپاهان با اتفاقی که در بازی با الاتحاد رخ داد شروع شد و امیدوارم بازی با نیروی هوایی عراق که به نظرم آن بازی ۶ امتیازی  و یک فینال برای سپاهان است، را پیروز شود.

سپاهان محکوم به برد برابر تیم های نیروی هوایی عراق و الاتحاد است 

او ادامه داد:  سپاهان بدون استرسی باید  این ۲ تیم را شکست بدهند و صبر کنند و ببینند چه اتفاقی می‌افتد. اگر امسال  تفاضل گل تعیین کننده باشد سپاهان با ۹ گلی که به تیم آلمالیق زد آوراژ (تفاضل گلش) خوب است. اما اگر بازی رودررو مهم باشد، سپاهان محکوم به برد برابر هم تیم نیروی هوایی عراق و هم الاتحاد است.

پرسپولیس هم همانند سپاهان بازی مالکانه انجام می دهد 

او درباره اینکه تقابل بعدی سپاهان برابر پرسپولیس است، گفت: این اتفاقی که رخ داد و ۹ گلی که سپاهان زد به نظرم باید حواسشان را جمع کنند و غره نشوند و بدانند مقابل پرسپولیسی بازی دارند که این تیم هم همانند تیم سپاهان بازی مالکانه انجام می‌دهد مخصوصا اینکه عیار پرسپولیس در خط هافبک  و بازیسازی که هافبک هایش انجام می‌دهند، است.

بازی با پرسپولیس ۶ امتیازی است 

سید صالحی خاطر نشان کرد: پرسپولیس تیم خوب و قابل احترامی محسوب می‌شود و سپاهان محکوم به برد برابر پرسپولیس است، چون آن ۴ امتیاز را از این تیم کم کردند و برای اینکه امتیازات را جبران کنند باید این امتیازات برابر تیم‌های بزرگ به دست آورد. به نظرم این بازی ۶ امتیازی است و  سپاهانی‌ها تمرکز خود را معطوف به این بازی کنند و خط دفاع این تیم باید باهوش‌تر بازی کند، چون مقابل پرسپولیس دارد بازی می‌کند و آن اشتباهاتی که برابر تیم ملوان انجام داد آن اتفاقات نباید رقم بخورد. بازی‌های آسیایی تمام شد و کنار بگذارند و بازی پرسپولیس در لیگ  با بازی آسیایی فرق دارد، چون سطح تیم‌های ما در لیگ برتر نزدیک به هم است و امیدوارم هم سپاهان هم پرسپولیس بازی تماشاگر پسندی ارائه بدهند و سپاهان هم بتواند نتیجه لازم را کسب کند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *