ساخت همزمان بیش از هزار واحد مسکن کارکنان فراجای گیلان

به گزارش لیالستان ، فرمانده نیروی انتظامی در مراسم آغاز ساخت هزار و ١٧٠ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های رشت، انزلی و آستارا برای کارکنان فرا جای گیلان که به طور همزمان آغاز شد، بر رفع دغدغه‌های کارکنان این نیرو و افزایش انگیزه برای خدمت رسانی بهینه به جامعه و مردم تاکید کرد.

سردار احمدرضا رادان با اشاره به نقش مهم تامین مسکن در مدیریت بهینه هزینه‌های زندگی به ویژه برای کارکنان نیروی انتظامی با توجه به شیوه خدمت آن‌ها در حفظ نظم و امنیت جامعه ، افزود: با افزایش ساخت همزمان بیش از هزار واحد مسکن کارکنان فراجای گیلانساخت خانه شخصی برای کارکنان و همچنین ساخت و در اختیار قرار دادن مسکن سازمانی در برخی موارد، می‌توان با کاهش دغدغه‌های آنان و هدایت هزینه‌های زندگی در مسیر‌های درست، شان و منزلت نیرو‌های خدوم انتظامی را نیز حفظ کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان نیز در حاشیه‌ی آغاز ساخت واحد‌های مسکونی کارکنان نیروی انتظامی گیلان در رشت، گفت: ساخت ۵۹۰ واحد مسکونی در رشت، ۲۸۰ واحد در بندرانزلی و ۳۰۰ واحد در شهرستان آستارا، در مجموع هزار و ١٧٠ واحد مسکونی در استان گیلان امروز به طور همزمان برای کارکنان نیروی انتظامی استان آغاز شد.

هادی رحمانی افزود: در طرح نهضت ملی مسکن در گیلان نیز ساخت ۲۱ هزار و ١٨۵ واحد مسکونی برای قشر‌های مختلف مردم در حال اجراست.

وی تصریح کرد: ٨ هزار و ٧٠٠ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن نیز در مرحله مطالعات و طراحی معماری و سازه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *