پلمب ۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فومن

پلمب ۱۵ واحد صنفی متخلف در شهرستان فومن

فرمانده انتظامی فومن گفت: در طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف در ماه مبارک رمضان ۱۵ واحد صنفی متخلف پلمب شد.

سرهنگ حمیدرضا فیضی از پلمب ۱۵ واحد صنفی اقامتی و تفریحی متخلف طی ۴۸ ساعت گذشته در مسیر ماسوله و قلعه رودخان این شهرستان خبر داد و افزود: از آغاز ماه مبارک رمضان به منظور رعایت شئونات این ماه و در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جلوگیری از تخلفات صنفی، طرح کنترلی و نظارتی صنوف در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی با اشاره به اینکه ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف و پیشگیری از تخلفات صنفی در سطح شهرستان با جدیت پیگیری و میزان پایبندی اصناف به قوانین ابلاغی به صورت مستمر رصد می‌شود، اضافه کرد: امروز پلیس خدمتگزاری به مردم متدین را برای خود افتخار می‌داند و تکریم شهروندان عزیز را در رأس مأموریت‌های خود قرار داده است.

فرمانده انتظامی فومن با تاکید بر استمرار اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی با محوریت برخورد با روزه خواری در ملأعام، افزود: از عموم شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی توسط افراد متخلف در صنوف، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به برخورد قانونی با آنان اقدام شود.

فیضی با اشاره به اینکه تمام رده‌های انتظامی و ترافیکی در راستای رعایت خود و حرمت ماه رمضان و ضوابط ابلاغی خود را انجام می‌دهد، گفت: همه باید خود را موظف به رعایت حرمت ماه رمضان بدانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *