ورزشکاران پارالمپیکی در لاهیجان اردو می‌زنند

ورزشکاران پارالمپیکی در لاهیجان اردو می‌زنند

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از برگزاری اردوی دوومیدانی کاران و وزنه برداران پارالمپیکی در لاهیجان خبر داد.

به گزارش رسانه خبری لیالستان از لاهیجان ،پس از اتمام آخرین مرحله مسابقات رکوردگیری دوومیدانی معلولان و مشخص شدن تکلیف ۷ ورزشکار برای اعزام به توکیو، اردوی این دوومیدانی کاران از ۱۷ خرداد در لاهیجان آغاز خواهد شد و تا زمان اعزام به بازیهای پارالمپیک در لاهیجان ادامه خواهد داشت.

مسعود حمیدی با اشاره به ورزشکاران پارالمپیکی دعوت شده افزود، حامد امیری، سعید افروز، امان الله پاپی، سید علی اصغر جوانمردی، صادق بیت سیاح، سیامک صالح فرج زاده و هاشمیه متقیان دوومیدانی کاران پارالمپیکی دعوت شده به اردوی لاهیجان هستند.

حمیدی با اشاره به سهمیه های پارالمپیک دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران افزود، در پارادوومیدانی ۵ سهمیه دیگر باقی مانده که تکلیف آنها برای قرار گرفتن در لیست نفرات اعزامی به توکیو در جلسه سه شنبه هفته آینده هیات اجرایی و هیات رییسه کمیته ملی پارالمپیک مشخص خواهد شد.

دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان همچنین با بیان اینکه اردوی وزنه برداران پارالمپیکی از ۱۱ خرداد در لاهیجان برگزار خواهد شد گفت : اردوی ۶ وزنه بردار پارالمپیکی در حال حاضر در سالن وزنه برداری فدراسیون در حال برگزاری است و این اردو از روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد در لاهیجان پیگیری می شود و تا زمان اعزام به بازیهای پارالمپیک توکیو ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *