رسمی؛ قرارداد مازیار و ملوان تمدید شد

رسمی؛ قرارداد مازیار و ملوان تمدید شد

مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با مازیار زارع به توافق رسیدند و این چهره در لیگ برتر هدایت سفیدپوشان را برعهده خواهد داشت.

سرانجام پس از چند سال بسیار تلخ برای هواداران متعصب تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، طلسم ناکامی‌ها در سالی برای آنها شکست که پژمان نوری مدیرعامل باشگاه بود و مازیار زارع هم سرمربیگری تیم را برعهده داشت تا این زوج دوست داشتنی شهر انزلی نقش بسزایی در بازگرداندن قوهای سفید به لیگ برتر فوتبال ایران داشته باشند.

با وجود اینکه ملوان در لیگ دسته اول سال گذشته تیمی منظم بود که در تمامی زمینه‌ها الگوهای تیم‌های دیگر به شمار می‌رفت، به نظر می‌رسد شرایط برای مالکان این باشگاه با توجه به هزینه‌های سرسام‌آوری که در لیگ برتر وجود دارد، سخت است ولی آنها سرانجام پس از چند هفته سردرگمی بالاخره توانستند مازیار زارع متقاعد به ادامه حضور کنند.

هافبک ملی‌پوش سابق ملوان و سرمربی جوان این روزهای سفیدپوشان انزلی البته در شرایطی که بسیاری از تیم‌ها به صورت رسمی کارشان را آغاز کرده‌اند و یا در شرف شروع تمرینات قرار دارند، کار راحتی در پیش ندارد و باید دید در اولین سال بازگشت به لیگ برتر که سال بسیار سختی هم برای تیم های تازه صعود کرده خواهد بود، چطور تیمش را آماده مسابقات می‌کند و چگونه نتیجه خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *