ویدئو / ملوان تا چه زمانی در رشت میزبان است؟

ویدئو / ملوان تا چه زمانی در رشت میزبان است؟

صحبت های میثم شاهین مدیر رسانه باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص میزبانی ملوان بندرانزلی در استادیوم سردارجنگل رشت و زمان برگشت به استادیوم خانگی تختی انزلی که در رسانه لیالستان به آن پرداخته ایم.

متن صحبت میثم شاهین – مدیر رسانه ای ملوان بندرانزلی :

در واقع بعد از اینکه فصل پیش رو به اتمام رسوندیم با هماهنگی که بین مدیریت و کادر فنی باشگاه انجام گرفت آقای زارع آقای پژمان نوری و اشکان پور رشید عزیز در واقع قرار بر این شد که زمین استادیوم انزلی مورد بهسازی قرار بگیره به همین دلیل کارهای اولیه‌اش انجام شد و استارت بهسازی زمین زده شد.
و در واقع ما به ناچار می‌تونیم از رشت استفاده کنیم برای بازی‌های خانگی و باید در سردار جنگل بازی کنیم احتمالا سه بازی امیدواریم بیشتر از این نشه البته همیشه رشت های عزیز میزبان خیلی خوبی برای باشگاه ملوان بودند و در واقع ما ناراحت نیستیم که اینجا به میدان میریم همیشه نتایج خوبی تو این زمینه گرفتیم.
و حالا که این توفیق اجباری پیش اومده و به ناچار مجبوریم که در رشت میدان بریم ناراحتم نیستیم ولی امیدواریم که هر چه سریعتر وضعیت زمین ولی بهتر بشه هزینه‌ی بسیار زیادی شده که مهندس پور رشید تقبل کردند .
امیدواریم که زمین به استانداردهای روز فوتبال دنیا برسونیم زمین چمن ر البته و همچنین رختکن‌ها و نیمکت‌های ذخیره باشگاه ملوان هزینه‌ی زیادی انجام داده که بتونیم یک میزبانی خوب ر از تمام تیم‌های لیگ که باید در انزلی مقابل ما به میدان برن انجام بدیم و این کار ما امیدواریم که به هر صورت تا پایان آبان ماه انجام بگیرد.
امیدوارم که از بازی چهارم خانگی به بعد بتوانیم در انزلی به میدان برویم و در شهر خودمان پذیرایی تیم های میمهان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *