وکلای رشتی مجلس حاضر به دایر کردن دفتر مشترک مراجعات مردمی هستند؟!

وکلای رشتی مجلس حاضر به دایر کردن دفتر مشترک مراجعات مردمی هستند؟!

یکی از سه نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی معتقد است دایر کردن دفتر مشترک مراجعات مردمی از سوی سه تن از وکلا بسیار به نفع مردم بوده و در جهت رفع دغدغه‌های مشترک آن‌ها اقدامی اساسی است.

محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی امروز با استقبال از طرح دایر کردن دفتری مشترک توسط نمایندگان حوزه انتخابیه رشت و خمام، اظهار کرد: یقیناً موضوعاتی که توسط سه نماینده پیگیری بشود اثرات بسیار شگرفی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بسیاری از مراجعات مردمی به دفاتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دغدغه مشترک مردم مناطق مختلف شهرستان‌ها است، افزود: بعضاً مشاهده می‌شود که بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های مردم شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه به دفتر سه نماینده برده می‌شود و این موضوع خوشایند نیست.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی از همکاری مشترک و تنگاتنگ خود با یکی از نمایندگان این حوزه انتخابیه در رفع دغدغه‌های و چالش‌های مردمی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه همکاری مشترک و اثربخشی بین بنده و یکی دیگر از نمایندگان رشت در مجلس وجود دارد و بسیار نیز کمک‌کننده بوده و بدون شک اگر منسجم‌تر نیز دفاتر اداره بشود، اثرات پیگیری‌ها مؤثرتر و هدفمندتر خواهد بود.

احمدی سنگری با تأکید بر اینکه ما سوگند یادکرده‌ایم که خادم ملت باشیم و هر امری که در وفاق و همدلی نمایندگان باشد از آن استقبال می‌کنم، تصریح کرد: خودم به‌شخصه با استقبال از تشکیل یک دفتر مشترک، پیشنهاد می‌کنم درصورتی‌که برخی از نمایندگان حاضر به دایر کردن دفتر مشترک نباشند حداقل ماهی در یک دفتر مشترک حاضرشده تا به مشکلات مردم بررسی و موضوعات مهم و محوری آن‌ها توسط سه نماینده مجلس پیگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *