فرماندار لاهیجان : اخلاق در اولویت مدیران در برخورد با مردم باشد!

فرماندار لاهیجان در نشست شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات پژوهشکده چای برگزار شد، با بیان اینکه بسیج تضمین کننده بدنه ی نظام و جامعه است، گفت: تسخیر قله های فناورانه توسط بسیجیان و ارتش ما بیانگر نقش مهم این نهاد ها است.

فرماندار لاهیجان در نشست شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات پژوهشکده جای برگزار شد، با بیان اینکه بسیج تضمین کننده بدنه نظام و جامعه است، گفت: تسخیر قله های فناورانه توسط بسیجیان و ارتش ما بیانگر نقش مهم این نهاد ها است.

یونس محمودی اظهار داشت: پاسخگویی مدیران دستگاه های اجرایی به مردم باید اخلاق مدارانه باشد.

وی افزود: حضور کامل پرسنل دستگاه های اجرایی در ساعات اداری در محل کار الزامی است.

نماینده عالی دولت در لاهیجان با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، خاطر نشان کرد: مدارس باید پروتکل های بهداشتی را به شکل کاملا ویژه رعایت کنند.

محمودی به آمادگی دستگاه های عضو ستاد بحران شهرستان برای مقابله با هرگونه حادثه تاکید کرد و گفت: مدیران کارگروه ستاد بحران باید بصورت شبانه روزی باید در دسترس و آماده برای مقابله با بحران های احتمالی باشند.

وی به تکمیل آسفالت راه ها در بخش رودبنه تاکید کرد و گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان باید در دستور کار مدیران قرار گیرد.

فرماندار لاهیجان به حضور لاهیجان در بین شهرستان های برتر استان از نظر واکسیناسیون اشاره کرد و افزود: تمامی پرسنل ادارات می بایست واکسن های خود را تزریق کرده باشند.

محمودی به رعایت دستورالعمل های بهداشتی تاکید کرد و گفت: باید از شیوع پیک ششم کرونا در شهرستان لاهیجان جلوگیری نماییم.

منبع : پایگاه خبری دیار میرزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *