قاچاقچیان چوب، جنگلبانان را تا حد مرگ کتک زدند! + عکس

مدیرکل منابع طبیعی گیلان با اشاره به ضرب و شتم دو جنگلبان در درگیری با قاچاقچیان چوب، گفت: حال مصدومان مساعد است.

قاچاقچیان چوب، جنگلبانان را تا حد مرگ کتک زدند! + عکس

به گزارش لیالستان به نقل از مهر، میرحامد اختری ظهر پنج شنبه در گفتگو با رسانه‌ها با اشاره به زخمی شدن دو جنگل بان رشتی، اظهار کرد: دو جنگل بان در منطقه جنگلی لاکان رشت در حین برخورد با ۸ قاچاقچیان حرفه‌ای و سابقه دار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این دو جنگل بان از ناحیه دست مجروح و در بیمارستان بستری شدند، افزود: روی دست یکی از جنگلبانان عمل جراحی انجام شده است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر حال مصدومان مساعد است، ادامه داد: یکی از جنگلبانان بعد از بهبودی از بیمارستان مرخص شده است.

وی با بیان اینکه بیش از سه تن چوب جنگلی قاچاق نیز توقیف شد، گفت: این قاچاقچیان که شناسایی شده‌اند، پس از درگیری از صحنه جرم متواری و تلاش نیروی انتظامی برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

اختری همچنین با اشاره به مصدوم شدن یکی دیگر از کارکنان منابع طبیعی در درگیری با هفت نفر از متصرفان یک قطعه زمین ملی در روستای انگل بر شهرستان سیاهکل، افزود: متهمان پس از مصدوم کردن این مأمور از صحنه جرم فرار کردند.

وی به تلاش نیروی انتظامی برای پیدا کردن این متصرفان و برخورد جدی با آن‌ها اشاره و تصریح کرد: فرد مصدوم ابتدا در بیمارستان سیاهکل و سپس برای درمان تکمیلی در بیمارستان لاهیجان بستری شد.منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *