کشف ۱۷ تن شکر احتکاری درآستانه‌اشرفیه / مردم به ۱۱۰ اطلاع دهند

کشف ۱۷ تن شکر احتکاری درآستانه‌اشرفیه / مردم به ۱۱۰ اطلاع دهند

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به کشف ۱۷ تن شکر احتکار شده در آستانه‌اشرفیه گفت: مأموران با هماهنگی قضائی به همراه کارشناس اداره صمت در بازرسی از این انبار، ۱۷ تن و ۱۰۰ کیلوگرم شکر احتکار شده را کشف کردند.

سردار عزیزالله ملکی امروز درجمع خبرنگاران با بیان اینکه  مبارزه با احتکار و قاچاق کالا را یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی در برخورد با مفسدان اقتصادی عنوان و اظهار کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌ شکنی و اخلال در بازار برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به احتکار شکر یارانه‌ای در شهرستان آستانه‌‌.اشرفیه گفت: با دریافت این‌خبر بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و با اقدامات نامحسوس صورت گرفته، صحت موضوع محرز و انبار احتکار شناسایی شد. 

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به کشف ۱۷ تن شکر احتکار شده در آستانه‌اشرفیه افزود: مأموران با هماهنگی قضایی به همراه کارشناس اداره صمت در بازرسی از این انبار، ۱۷ تن و ۱۰۰ کیلوگرم شکر احتکار شده را کشف کردند.

 ملکی ارزش این محموله را بر اساس نظر کارشناسان، دو میلیارد و ۵۶۵ میلیون ریال عنوان و بیان کرد: متهم ۵۹ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به پلمب انبار احتکار شکر در آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: برخورد قاطع و قانونی با محتکران به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و مردم نیز می‌توانند در صورت اطلاع از فعالیت این افراد، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *