کشف بیش از ۱۳۵ هزار عدد انواع داروی قاچاق در رشت

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/jdc5
انواع داروی قاچاق

گیلان – فرمانده انتظامي استان از کشف ۱۳۵ هزار و ۱۳۷ عدد انواع داروی قاچاق به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در شهر رشت خبر داد. 

سردار “عزيزاله ملكي” در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت : كارآگاهان با تحقيقات نامحسوس از وجود مقدار زيادي دارو‌ي قاچاق در شهرستان رشت مطلع شده و بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامي گيلان با بيان اينكه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تلاش‌های شبانه‌روزی و اقدامات یک ماهه و تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته، محل دپوي داروها که در یک انباری در يكي از خيابان‌هاي شهر رشت بود را شناسايي كردند افزود: ماموران با هماهنگي قضائي به محل مورد نظر اعزام شدند.

اين مقام ارشد انتظامي استان تصريح كرد: ۱۳۵ هزار و ۱۳۷ عدد انواع داروی قاچاق براي بیماران صعب‌العلاج در بازرسي از اين انبار كشف شد.

سردار ملكي با اشاره به اينكه در اين رابطه متهم ۴۴ ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد بيان داشت: کارشناسان ارزش تقريبي داروهای کشف شده را بالغ بر ۲ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال برآورد کردند.

فرمانده انتظامي استان گيلان در پايان ضمن تشکر از تعامل و همکاري شهروندان از آمادگي نيروي انتظامي براي مبارزه با سودجويان و مفسدان اقتصادي در راستاي برخورد و مبارزه با قاچاق و حمايت از امنيت رواني مردم خبر داد.#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *