ستاره ای به نام دی بروینه، علت پیروزی بلژیک مقابل آلمان

دی بروینه
دی بروینه

به گزارش لیالستان و به نقل از ای پی – کوین دی بروینه در بازگشت دومینیکو تدسکو سرمربی جدید این تیم در روز سه شنبه، بلژیک را به پیروزی ۳-۲ دوستانه مقابل آلمان هدایت کرد.

دی بروینه هر دو گل ابتدایی را به ثمر رساند و در حالی که آلمان پس از ریکاوری از نیم ساعت ابتدایی بسیار ضعیف، تهدید به گل تساوی می کرد، پیروزی را به ثمر رساند.

تدسکو، سرمربی سابق لایپزیگ و شالکه، دومین برد از دو بازی اول خود را پس از آغاز کار تیمش در مقدماتی یورو ۲۰۲۴ با پیروزی ۳-۰ هفته گذشته در سوئد، به ارمغان آورد.

یانیک کاراسکو در دقیقه ششم دروازه را باز کرد که به راحتی از ماریوس ولف، مدافع راست آلمان رد شد و پس از ارسال دی بروینه از سمت چپ، مارک آندره تر اشتگن، دروازه بان را از کنار دروازه بان عبور داد.

دی بروینه دوباره سه دقیقه درگیر شد که روملو لوکاکو بازی را ۲-۰ کرد.

دفاع آلمان در غیاب آنتونیو رودیگر از رئال مادرید و نیکلاس سوله و نیکو شلاتربک از بوروسیا دورتموند متزلزل به نظر می رسید. نه ماتیاس گینتر و نه تیلو کرر نتوانستند از غیبت خود استفاده کنند.

دودی لوکباکیو باید بازی را ۳-۰ می کرد، لوکاکو به تیر افقی زد و دیوید راوم تقریباً یک گل به خودی به ثمر رساند که بازی در یک جهت ادامه داشت.

لئون گورتزکا با مصدومیت ظاهری از ناحیه مچ پا در سی و دوم بازی رفت – خبر بد برای بایرن مونیخ در آستانه بازی “کلاسیکر” مقابل بوروسیا دورتموند، رهبر بوندسلیگا در روز شنبه – و هانسی فلیک، سرمربی آلمان، فلوریان ویرتس را نیز از زمین خارج کرد و عملکرد تدافعی بیشتری را به ارمغان آورد. امره جان و فلیکس نمچا هافبک وولفسبورگ را برای اولین بازی خود مورد توجه قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *