دستگیری سارقان درب فاضلاب دزد در رشت

دستگیری سارقان درب فاضلاب دزد در رشت

 فرمانده انتظامی رشت گفت: سارقان سابقه‌دار دریچه‌های فاضلاب معابر عمومی این شهرستان دستگیر و پس از اعتراف به ۶ فقره سرقت، روانه زندان شدند.

سرهنگ «محمود حافظی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، عدم رعایت نکات ایمنی را مهمترین عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و اظهار داشت: نقش مردم در این زمینه و توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس، کمک شایانی در پیشگیری از وقوع سرقت دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت دریچه‌های فاضلاب معابر شهری به شیوه و شگرد مشابه در سطح شهرستان رشت، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت گفت: ماموران کلانتری ۱۳ حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۲ نفر که در

حال سرقت دریچه فاضلاب بودند، برخورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت تصریح کرد: سارقان که با دیدن پلیس قصد متواری شدن را داشتند با اقدام سریع و به موقع پلیس دستگیر شدند.

این مقام انتظامی از کشف ۵ عدد دریچه فاضلاب از خودرو سارقان خبر داد و بیان داشت: سارقان ۴۰ و ۵۵ساله سابقه‌دار پس از اعتراف به ۶ فقره سرقت دریچه‌های فاضلاب با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ حافظی در پایان اصلی‌ترین مؤلفه‌ای که امنیت اجتماعی جامعه را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، سرقت عنوان کرد و افزود: پیشگیری از وقوع سرقت، برخورد قاطع با سارقان و تشدید اقدامات پیشگیرانه، مهمترین اولویت نیروی انتظامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *