بلاخره داماش گیلان احیا شد

بلاخره داماش گیلان احیا شد

تیم فوتبال داماش گیلان پس از یکسال دوری از رقابت‌های لیگ حرفه‌ای، با خرید امتیاز دسته سومی احیا شد.

به گزارش لیالستان ؛ باشگاه داماش گیلان اعلام کرد؛ بعد از یک سال دوری از مسابقات باشگاهی ایران بار دیگر احیا شد.

تیم فوتبال داماش گیلان یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران به شمار می‌آید اما پس از خرید نافرجام امتیاز تیم کارون اروند خرمشهر به دلیل بدهی سه میلیارد تومانی برای حضور در رقابت‌های لیگ یک، بدون امتیاز ماندند و داماشی‌ها یک فصل دور از فوتبال را تجربه کردند، حالا با پیگیری‌های مدیران استانی مجدد امتیاز داماش احیا و آن‌ها جواز حضور در رقابت‌های لیگ دسته سوم کشور را به دست آوردند.

در پی مذاکرات فراوان با اشخاص گوناگون و طی شدن بروکراسی اداری پیچیده سهمیه تیم فوتبال «کانیاو اشنویه» در مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور به استان گیلان و باشگاه داماش منتقل شد.

از جمله مهم‌ترین دلایل تاخیر در نهایی شدن خرید سهمیه می‌توان به اخذ مجوز خروج امتیاز از استان مبدأ اشاره داشت که در نهایت موافقت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با انتقال امتیاز به استان گیلان جلب شد.

لازم به ذکر است، تیم فوتبال داماش گیلان فصل گذشته به دلیل بدهی سه میلیاردی محکوم به استرداد امتیاز لیگ یکی و در نتیجه فاقد سهمیه حضور در مسابقات شد و اکنون با خرید این امتیاز بار دیگر تیم بزرگسالان این باشگاه احیا شد.

به گزارش لیالستان ؛ باشگاه کانیاو اشنویه نیز با انتشار بیانیه ای از سوی مالک این باشگاه خبر فوق را تایید و از انتقال قطعی امتیاز این باشگاه به باشگاه داماش گیلان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *