شکست چوکا تالش از پاس همدان/باخت شش امتیازی در هفته ماقبل پایانی

چوکا تالش لیگ دسته یک

تیم فوتبال چوکا تالش دریک بازی حساس و پرحاشیه از حریف خود چوکا شکست خورد تا کار صعودش به لیگ دسته یک به هفته پایانی کشیده شود و امیدهای صعود مستقیم پاس همدان پررنگ‌تر از گذشته شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در ادامه رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور و از هفته بیست و پنجم و ماقبل پایانی این رقابت‌ها تیم فوتبال چوکا تالش از ساعت ۲۰:۱۵ شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه شهید مفتح همدان میهمان تیم پاس همدان بود. 

در این بازی پرگل که درمجموع هفت گل به ثمر رسید امیرمحمد زالی، موسی شهبازی و جواد مولایی گل‌های تیم چوکا تالش را به ثمر رساندند و بهزاد سلطانی، مسعود رمضانی، حسن جودکی و عارف اکبری برای پاس همدان گلزنی کردند.

در جدول ۱۴ تیمی گروه ب دسته دوم فوتبال ایران تیم فوتبال چوکا تالش با ۴۶ امتیاز و یک امتیاز نسبت به پاس در صدر جدول قرار دارد و با پیروزی در هفته آینده در ورزشگاه سردار جنگل رشت جشن صعودش را در استان گیلان برگزار خواهد کرد.

تیم چوکا تالش در صورت عدم پیروزی نیز می‌تواند به‌صورت مستقیم به دسته دوم صعود کند ولی باید منتظر لغزش تیم پاس همدان باشد.

در بازی‌های هفته پایانی که جمعه ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود چوکا در رشت میزبان شهرداری بندرعباس است و پاس همدان نیز میهمان سردار بوکان خواهد بود.

نتیجه دیگر بازی‌های این هفته نیز در زیر آمده است.

پاس همدان ۴ – ۳ چوکا تالش

شهدای بابلسر ۲ – ۲ شهرداری ماهشهر

شهرداری بندرعباس ۱ – ۱ نفت و گاز گچساران

مس شهربابک ۳ – ۱ سردار بوکان

ملی حفاری اهواز ۱ – ۰ ایرانجوان بوشهر

بعثت کرمانشاه ۲ – ۰ شهدای رزکان کرج

شهرداری بم ۲ – ۲ نفت امیدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *