انتقام سخت چوکای اشجاری از سپیدرود در قلعه عقاب ها / حواشی + فیلم

انتقام سخت چوکای اشجاری از سپیدرود در قلعه عقاب ها / حواشی + فیلم

چوکای تالش موفق شد با نتیجه یک بر صفر دیدار فینال گونه لیگ دسته دو فوتبال ایران مقابل سپیدرود را با پیروزی پشت سر بگذارد.

به گزارش لیالستان ، هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال ایران تیم فوتبال سپیدرود رشت و چوکای تالش در استادیوم پوریای ولی تالش به مصاف هم رفتند که در پایان سپیدود با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد.

دیدار هفته بیست و یکم لیگ دسته دو فوتبال ایران در حالی بین چوکا تالش و سپیدرود رشت برگزار شد که بیش از ۵ هزار هوادار چوکا تالش برای تماشای این دیدار به استادیوم پوریای ولی آمده بودند.

حسن اشجاری سرمربی چوکا در این دیدار ،اشکان توانا،نیما دلاوری،کریم احمدی،جواد مولایی،سید علی یحیی زاده،محمد خادمی،میلاد باغیانی،محمد جعفری،امیرحسین میری،مهرداد قاسمی نژاد و میثم فردوسی را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

ساسان صادقی سرمربی سپیدرود در این دیدار ، مصطفی زینعلی،پویا عزیزپور،رضا عاشوری،پژمان ثباتی،مهیار نوری،حسین آفرین زاد،پرهام جوادی،آرین نصیری نژاد،کیوان محمدنژاد،میلاد نجفی و اویس کردجهان را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

گزارش بازی
‘۵فرار پژمان ثباتی در عمق خط دفاعی چوکا در حالت تک به تک با توانا ادامه داشت که داور خطای ثباتی را اعلام کرد.

‘۷نخستین کرنر بازی برای سپیدرود بدست آمد که دو شوت پی در پی از سوی عاشوری و میلاد نجفی با برخورد به مدافعان چوکا بلوکه شد و به خارج. لت.

’۱۲شوت آرین نصیری نژاد کم جان تر از آن بود که اشکان توانا. ا به زحمت بیاندازد و توپ درون دستان دروازه بان چوکا به راحتی جای گرفت.

’۲۰سانتر رضا عاشوری با ضربه سر پژمان ثباتی درون دستان توانا جای گرفت.

’۲۴خطای محمدنژاد بر روی کریم احمدی را داور ضربه ایستگاهی چسبیده به خط هجده قدم سپیدرود اعلام کرد که شوت قاسمی نژاد را مصطفی زینعلی به راحتی مهار کرد.

’۳۳شوت جواد مولایی را مصطفی زینعلی مهار کرد.

’۴۵بهترین موقعیت برای گل سپیدرود از روی یک ضربه شروع مجدد توسط اویس بدست آمد که دو شوت پیاپی توسط عاشوری و نصیری نژاد را مدافعان چوکا از روی خط دروازه برگشت دادند.

’۷۰مهمترین فرصت گلزنی برای سپیدرود روی شوت سبحان سحرخیز و ضربه سر ریباندی پرهام جواددی بدست آمد که اشکان توانا به سختی و با نوک انگشتان توپ را راهی کرنر کرد.

در انتهای بازی چوکا روی شلوغی محوطه جریمه یک گل توسط ساسان صادقی بازیکن اسبق سپیدرود دریافت کردند که به اعتقاد سپیدروی ها یک اشتباه بزرگ از سوی داور رخ داد و بازی به جنجال کشیده شد و از کنترل خارج شد.
کادر فنی سپیدرود معتقد بودند که هند مسلم بازیکن چوکا در حالی که کمک داور پرچم زده بود را علی بای ندید تا همان توپ وارد دروازه سپیدرود شود و ورزشگاه به جنجال کشیده شود.

حاشیه ها
نخستین دربی پر هوادار فوتبال ایران بعد از شیوع کرونا با حضور بیش از پنج هزار هوادار از دو تیم سپیدرپد و چوکا در فوتبال ایران برگزار شد.

تعداد بازیکنان و مربیانی که از دو تیم در تیم های مقابل حضور داشتند آنقدر زیاد بود که اگر به اسم بردن باشد باید اسامی افرادی ذکر شود که در تیم مقابل حضور نداشتند!

میلاد پورمحسن بازیکن پیشین سپیدرود. فعلی چوکا که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود دو دقیقه پس از ورود به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد تا تعویض اجباری اشجاری صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *