کودک ربای سارق در رشت دستگیر شد

کودک ربا در رشت

فرمانده انتظامی رشت از دستگیری سارق ۵۰ ساله خودروی پراید و کودک ۹ ماهه در کوچصفهان در کمتر از نیم ساعت خبر داد.

سرهنگ علی رمضانی دقایقی پیش با اشاره به سرقت یک کودک ۹ ماهه در کوچصفهان اظهار کرد: ساعتی پیش اتومبیلی که دارای سه سرنشین کودک و خردسال بود در کوچصفهان ربوده شد.

وی با بیان اینکه سارق خودروی پراید پس از پیاده کردن دو کودک اقدام به دزدیدن این خودرو می‌کند، افزود: مادر این فرزندان، ماشین را روشن گذاشته و پیاده می‌شود که سارق به‌محض دیدن این صحنه وارد خودرو شده و پس از خروج دو کودک حاضر در خودرو شروع به دزدیدن خودرو کرده و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی رشت در پاسخ به این سؤال که چگونه سارق از وجود کودک ۹ ماهه در خودرو آگاه نبوده است، گفت: این کودک در صندلی عقب خودرو خوابیده بوده که با سروصدای کودکان و مراجعه مادر آن‌ها مشخص شد یک کودک ۹ ماهه نیز در ماشین بود که به همراه ماشین ربوده‌شده است‌.

رمضانی با تأکید بر دستگیری سارق خودرو و کودک ۹ ماهه در کمتر از نیم ساعت تصریح کرد: به‌محض اطلاع از وقوع سرقت خودرو و کودک ۹ ماهه که در صندلی عقب خودرو خوابیده بود، بلافاصله کلیه راه‌های اصلی و فرعی توسط عوامل انتظامی مسدود و تحت کنترل قرار گرفت که در کمتر از نیم ساعت این سارق ۵۰ ساله در بخش سنگر مورد شناسایی و با رعایت اصول ایمنی به‌منظور آسیب نرسیدن به کودک داخل ماشین دستگیر و‌ به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی با درخواست از مردم در خصوص رعایت نکات ایمنی در هنگام خروج از خودرو بیان کرد: از رانندگان به‌ویژه پدر مادرها درخواست دارم کودک خود را در خودرو نگذاشته و با ماشین روشن از خودرو خارج نشوند یا در صورت کار فوری دزدگیر خودرو خود را فعال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *