نشت گاز کلر در مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب

روستای بازکیاگوراب لاهیجان

سرپرست فرمانداری لاهیجان با اشاره به نشت گاز کلر در مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب گفت: احتمال انفجار در مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب بنا بر اعلام کارشناسان ضعیف بوده و به همین دلیل هیچ دستور تخلیه‌ای تا شعاع ۵۰۰ متری صادر نشده است.

نورالله اکبری دقایقی پیش با تائید نشت گاز کلر در منبع مخزنی آب‌رسانی بازکیاگوراب لاهیجان اظهار کرد: از ساعاتی پیش گاز کلر در مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب دچار نشتی شده و تمامی دستگاه‌های امدادرسان، شورای تأمین و آب و فاضلاب در محل حادثه حضور دارند.

وی با تکذیب دستور تخلیه مردم و انجام وقوع انفجار تا شعاع ۵۰۰ متری مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب گفت: احتمال انفجار در مخزن آب‌رسانی بازکیاگوراب بنا بر اعلام کارشناسان ضعیف بوده و فقط احتمال مسمومیت وجود دارد به همین دلیل هیچ دستور تخلیه‌ای تا شعاع ۵۰۰ متری صادر نشده است.

روستای بازکیاگوراب لاهیجان

سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان از رفع شدن نشت گاز کلر تا ساعات آینده خبر داد و افزود: تمامی نهادها پای‌کار بوده و با تلاش‌های صورت گرفته تا ساعات آینده این مشکل برطرف شده و مشکلی وجود ندارد.

اکبری با درخواست از رسانه در خصوص دوری از ایجاد شایعه در فضاهای مجازی بیان کرد: از تمامی رسانه‌ها می‌خواهیم در این شرایط کمافی السابق در کنار مسؤولین بوده تا این مشکل به‌زودی برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *