بابک بردبار داور برجسته گیلانی در مسابقات آسیایی قضاوت می کند

بابک بردبار داور برجسته گیلانی در مسابقات آسیایی قضاوت می کند

بابک بردبار داور بین المللی بوکس ایران در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا قضاوت می کند.

به گزارش رسانه لیالستان ، بابک بردبار برجسته ترین داور بین المللی و سه ستاره بوکس ایران در رقابت های جوانان و نوجوانان بوکس آسیا در کشور امارات قضاوت می‌کند.

این مسابقات که از بیست و هشتم مرداد ماه جاری در شهر دوبی و در کشور امارات متحده عربی آغاز و برای نخستین بار است که در دو رده سنی انجام می شود .

بابک بردبار رئیس هیات بوکس گیلان

بابک بردبار در گفتگو با لیالستان با اشاره به برگزاری مسابقات آسیایی گفت :در اولین روز از برگزاری مسابقات بزرگ بوکس آسیا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان پس از برگزاری افتتاحیه مسابقات در شهر دبی امارات متحده عربی، قرعه کشی اوزان مختلف نیز انجام شد.

بابک بردبار ضمن خرسندی از شرایط میزبانی و آمادگی جسمانی ملی پوشان ایران عنوان کرد: بوکسورهای کشورمان در شرایط روحی و آمادگی جسمانی بالا پس از قرعه کشی با حریفان خود نیز آشنا شده و به این ترتیب جمعه ۲۹ مرداد این تورنمنت کار خود را آغاز و بوکسور ها بر روی رینگ با یکدیگر رقابت خواهند داشت .

به گزارش لیالستان، بابک بردبار اولین و تنها داور حرفه ای بوکس ایران که از تجارب قضاوت های بین المللی بسیاری در بوکس حرفه ای و آماتور برخوردار است یکی از داوران  این رویداد مهم قاره ای خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *