بازیکن آستانه ای فولاد به ذوب آهن پیوست

بازیکن آستانه ای فولاد به ذوب آهن پیوست

حسین ابراهیمی لاکمه‌سری هافبک گیلانی فصل گذشته تیم فوتبال فولاد خوزستان به جمع شاگردان مهدی تارتار اضافه شد.

به گزارش رسانه خبری لیالستان ،حسین ابراهیمی با عقد قراردادی به مدت یک فصل به تیم ذوب آهن پیوست تا در لیگ بیست و یکم برای این تیم اصفهانی توپ بزند.

حسین ابراهیمی (زادهٔ ۱۲ مرداد ۱۳۶۹) از شهرستان آستانه اشرفیه می‌باشد. او فوتبال خود را از تیمهای نوجوانان و جوانان پگاه گیلان آغاز کرد. حسین ابراهیمی (زادهٔ ۱۲ مرداد ۱۳۶۹) بازیکن فوتبال ایرانی می‌باشد. او فوتبال خود را از تیمهای نوجوانان و جوانان پگاه گیلان آغاز کرد.

در هفده سالگی فرصت بازی با تیم پگاه گیلان در لیگ برتر را به دست آورد سپس به تیم داماش گیلان منتقل شد و برای سربازی به تیم نظامی ملوان رفت و پس از سربازی به داماش برگشت. وی در سال ۲۰۰۸، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و در بازیهای غرب آسیا حضور پیدا کرد که این بازیها با قهرمانی ایران به پایان رسید.

او سابقه حضور در تیم‌های نفت تهران و فولاد خوزستان را نیز در کارنامه دارد. او در سال ۹۶ به سپیدرود رشت پیوست.امضای قرارداد با سپیدرودابراهیمی که فوتبال خود را از پایه های پگاه آغاز کرد سابقه ی حضور در لیگ برتر با تیم های پگاه، داماش، نفت تهران، فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز را در کارنامه دارد.

ابراهیمی ۲۶ ساله با پگاه نایب قهرمان جام حذفی شد و سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را نیز دارد.افتخارات ورزشیقهرمانی جام حذفی با فولاد خوزستان در سال ۱۴۰۰نایب قهرمانی در جام حذفی ۸۷-۸۶ به همراه تیم پگاه گیلانقهرمانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۸ به همراه تیم ملی بزرگسالان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *