مهاجم سابق تیم ملی و استقلال به شهرداری آستارا پیوست

آرش افشین در مسیر صنعت نفت آبادان | خبرگزاری فارس

مهاجم سابق تیم ملی که سابقه حضور در استقلال تهران و ملوان بندرانزلی را دارد به شهرداری آستارا پیوست.

آرش افشین مهاجم سابق تیمهای فولاد خوزستان،سپاهان اصفهان،استقلال تهران،ملوان بندرانزلی و استقلال خوزستان با عقد قراردادی رسمی به عضویت باشگاه شهرداری آستارا درآمد.

آرش افشین ، بازیکن فوتبال متولد ۱ بهمن ماه سال ۱۳۶۸ شمسی در شهر رامهرمز (از شهرهای استان خوزستان) می باشد. جالب است بدانید آرش از دوره ی کودکی علاقه ی خاصی به توپ و فوتبال داشت! آرش افشین سال های نوجوانی خود را در باشگاه ورزشی بنیاد رامهرمز سپری کرد؛ او در دوره ی جوانی به تیم فوتبال فرهنگ شهرداری رامهرمز پیوست و مدتی را همراه با این تیم فوتبال در سوپرلیگ استان خوزستان گذراند.

افشین در ادامه، یک فصل را در تیم فوتبال جوانان استقلال تهران سپری کرد و سپس به تیم امید این باشگاه ورزشی پیوست. آرش پس از یک فصل حضور در تیم امید باشگاه استقلال تهران، با نظر مجید جلالی ، به باشگاه فوتبال فولاد خوزستان منتقل شد و برای اولین بار بازی در لیگ برتر خلبج فارس جمهوری اسلامی ایران را تجربه کرد! بد نیست بدانید لیگ برتر خلیج فارس یا لیگ برتر فوتبال ایران ، مسابقات لیگ حرفه‌ ای و بالاترین سطح مسابقات باشگاهی لیگ فوتبال ایران است که بعد از لیگ آزادگان آغاز به کار کرده است.

آرش پس از چهار فصل بازی در تیم فوتبال بزرگسالان فولاد خوزستان، در تابستان سال ۱۳۹۲ شمسی، به باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان پیوست. البته لازم به بیان است وی پیش از پیوستن به باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان ، زمزمه‌ های حضور او در باشگاه لیل فرانسه و همچنین باشگاه استقلال تهران به گوش می‌ رسید!

نمی خواهم در اروپا نیمکت نشین شوم - همشهری آنلاین

آرش پس از یک نیم فصل ناموفق در تیم فوتبال سپاهان اصفهان، بار دیگر در ابتدای نیم فصل دوم ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ شمسی به تیم فوتبال فولاد خوزستان پیوست.
پس از جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال، وی به عنوان بازیکن – سرباز با قراردادی دو ساله به باشگاه فوتبال ملوان بندر انزلی پیوست! او پس از طی دوره آموزشی در پادگان آموزشی نیروی دریایی شهر انزلی، در فصل ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ شمسی وارد تیم فوتبال ملوان بندر انزلی شد.

آرش افشین در ادامه ی فعالیت های ورزشی خود و پس از پایان دوره خدمت سربازی، در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ شمسی با قرار دادی دو ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.

آرش پس از سپری کردن یک فصل نه چندان موفق در تیم فوتبال استقلال تهران و همچنین تبم فوتبال استقلال خوزستان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ شمسی، با قراردادی یک ساله به تیم فوتبال فولاد خوزستان بازگشت. آرش افشین در لیگ هفدهم خلیج فارس ایران با پیراهن تیم فوتبال فولاد خوزستان نتوانست درخششی داشته باشد و در لیست مازاد این تیم قرار گرفت! این بازیکن فوتبال در حال حاضر بدون تیم می‌ باشد و با راه‌ اندازی یک مدرسه فوتبال، مشغول آموزش فوتبال به نونهالان است. البته لازم به بیان است افشین، بعد از جدایی افشین قطبی از تیم فوتبال فولاد خوزستان در تیم دیگری بازی نکرد!
آرش افشین سابقه حضور در تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در پست مهاجم و وینگر را نیز کارنامه دارد! وی در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ میلادی در تیم ملی فوتبال امید جمهوری اسلامی ایران و در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ میلادی در تیم ملی فوتبال بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران بازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *