گیلان مشکلی در تأمین اقلام مصرفی و کالاهای اساسی ندارد!

به گزارش لیالستان و به نقل از مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه شورای راهبردی ترافیک گیلان، با اشاره به حضور مسافران و گردشگران نوروزی به گیلان، اظهار کرد: گیلان برای پذیرایی آبرومندانه از مسافران و گردشگران بیش از گذشته آماده است.

وی از ورود بیش از ۸ میلیون مسافر و گردشگر نوروزی به گیلان خبر داد و افزود: امسال شاهد رشد چشم گیر ورود گردشگر به استان به نسبت سال‌های پیش بودیم و بر اساس داده‌های آماری، سه برابر جمعیت استان، مسافر به گیلان آمده است.

استاندار گیلان با اشاره به تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن، با تاکید بر حفظ حرمت این ایام، بیان کرد: باید مدیریت لازم توأم با صبر در استان انجام شود و در عین حال شئونات اسلامی، مباحث فرهنگی و نیز حرمت ماه مبارک رمضان در همه اماکن عمومی حفظ شود.

عباسی با بیان اینکه مشکلی در تأمین اقلام مصرفی و کالاهای اساسی در گیلان وجود ندارد، گفت: با توزیع روزانه ۵۰۰ تن مرغ در گیلان، هیچ مشکلی در این بخش وجود ندارد.

وی با تاکید بر نظارت ویژه بر قیمت‌ها در بازار و جدیت در این امر، افزود: هیچ فردی حق افزایش خودسرانه قیمت‌ها را ندارد با افراد متخلف برخورد جدی می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به بروز حوادث ترافیکی در ایام نوروز و تاکید بر رعایت نکات ایمنی و راهنمایی و رانندگی، بیان کرد: طبق آخرین آمار ۹ نفر در استان بر اثر تصادفات جاده‌ای جانشان را از دست دادند.

عباسی با اشاره به شعار سال با عنوان مهار تورم رشد تولید، بیان کرد: مقام معظم رهبری به اصل امید دادن به مردم و مقابله با نا امیدی فرمایشاتی داشتند از این رو نباید اجازه داد تا هر فرد حقیقی و حقوقی در راستای ناامیدی مردم سخنی بیان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *