۲+۱ جای خالی در لیست محرم

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/yhlj

[og_img]
محرم نویدکیا برای تکمیل ترکیب تیمش در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر دو جای خالی دارد و البته وضعیت یک بازیکن مس هنوز مشخص نیست.

به گزارش ورزش سه، مس رفسنجان با هدایت محرم نویدکیا از روز پنج شنبه و دیدار با هوادار، نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر را آغاز می‌کند. این در حالی است که در حال حاضر دو جای خالی قطعی در فهرست مس رفسنجان دیده می‌شود و البته وضعیت یک بازیکن این تیم هنوز نامشخص است.

با جدایی محسن آذرباد که راهی ذوب آهن شد و نیما انتظاری که برای گذراندن خدمت سربازی به ملوان پیوست، حالا دو جای خالی در فهرست بزرگسالان مس رفسنجان دیده می‌شود. همچنین وضعیت شیمبا، مهاجم برزیلی این باشگاه، هنوز مشخص نیست.

شیمبا معتقد است که با فسخ یک جانبه قرارداد می‌تواند به تیم دیگری بپیوندد و مسئولین باشگاه مس مدعی هستند فسخ شیمبا غیر قانونی بوده و او همچنان بازیکن این باشگاه است.

بر این اساس در صورت بازگشت شیمبا به مس به واسطه رابطه نزدیک این بازیکن با نویدکیا که در سپاهان همبازی مهاجم برزیلی بوده، دو جای خالی در لیست مس همچنان وجود خواهد داشت و در صورت جدایی شیمبا محرم باید به فکر سه بازیکن برای نیم فصل دوم باشد.

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *