۲ استقلالی در لیست نهایی تیم ملی امید

تیم ملی فوتبال امید کشورمان قرار است از ۸ شهریور اردوی نهایی خود پیش از حضور در انتخابی المپیک و بازی‌های آسیایی هانگژو را در تهران آغاز کند. شاگردان رضا عنایتی که در گروه E مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک باید در روز‌های ۱۵، ۱۸ و ۲۱ شهریور به ترتیب به مصاف هنگ کنگ، افغانستان و ازبکستان بروند، تمرینات آماده‌سازی خود تا زمان اعزام به تاشکند را در تهران پیگیری می‌کنند. پیش از این قرار بود این تیم پس از برگزاری دیدار‌های هفته چهارم لیگ برتر، به مشهد برود و از آنجا راهی ازبکستان شود، اما با توجه به محدودیت‌های پروازی در آستانه اربعین حسینی، این سفر لغو شد.

لیست تیم ملی امید برای بازی‌های آسیایی نیز مطابق فهرست ۵۰ نفره‌ای که پیش از این در اختیار کمیته ملی المپیک قرار گرفته بود، تعیین خواهد شد، اما قرار گرفتن نام سید حسین حسینی و ارسلان مطهری، دروازه‌بان و مهاجم استقلال به عنوان سهمیه بزرگسال در این فهرست برای بازی‌های آسیایی هانگژو قطعی شده است. با این وجود باید دید آیا جواد نکونام، حاضر می‌شود این ۲ بازیکن را در روز‌های خارج از فیفادی در اختیار تیم امید قرار بدهد یا خیر.

شاگردان رضا عنایتی پس از پایان مرحله اول انتخابی المپیک باید برای حضور در بازی‌های آسیایی مستقیم از تاشکند عازم هانگژو شوند. ایران در مرحله گروهی این مسابقات باید در روز‌های ۲۸ و ۳۰ شهریور و ۲ مهر، برابر عربستان، ویتنام و مغولستان به زمین برود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *