۲۵۰ مبلغ دینی در روستاهای خوزستان حضور دارند + فیلمبه گزارش لیالستان به نقل ازخبرنگار مهر، حجت الاسلام علی رئیس زاده دوشنبه شب در گفت‌وگویی رسانه‌ای به استقرار ۲۵۰ روحانی در ماه رمضان سال جاری به منظور انجام برنامه‌های دینی و مذهبی در روستاهای مختلف خوزستان اشاره کرد و افزود: روحانیان علاوه بر تبلیغ احکام دین و آشنایی اهالی روستاها با احکام نورانی اسلام قرآن، مراسم مختلف از جمله سخنرانی، جز خوانی قرآن و برپایی احیای نوزدهم تا بیست و سوم این ماه برگزار می‌کنند.

وی با اشاره به توجه ویژه مبلغان دین به روزه اولی‌ها، بیان کرد: این افراد علاوه بر برنامه‌های تبلیغی و فرهنگی با شرکت در فعالیت‌های جهادی و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در ماه رمضان که با کمک افراد نیکوکار تأمین می‌شود، مشارکت می‌کنند.

حجت الاسلام رئیس زاده عنوان کرد: روحانیان مستقر در روستاهای خوزستان همزمان با برنامه‌های تبلیغی و برپایی جلسه‌های مختلف تفسیر قرآن به امر جهاد تبیین که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، توجه ویژه دارند.

مسئول مبلغان سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: این روحانیون به برپایی محافل انس با قرآن و جز خوانی در ماه بهار قرآن، اهتمام ویژه دارند و از جمله برنامه‌های امسال ماه رمضان، علاوه بر مساجد، قرائت آن در محافل خانگی روستایی است.

کد خبر ۵۷۴۵۹۸۷منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *