«یک ایده، یک اکران» به پخش نوروزی شبکه مستند رسید

[ad_1]
مجموعه مستند «یک ایده، یک اکران» به تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه تولید جدید شبکه مستند در نوروز ۱۴۰۳ پخش می‌شود.
مجموعه مستند «یک ایده، یک اکران» به تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه تولید جدید شبکه مستند در نوروز ۱۴۰۳ پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ مجموعه مستند “یک ایده، یک اکران” به تهیه کنندگی ناهید دل آگاه تولید جدید شبکه مستند در نوروز ۱۴۰۳ پخش می‌شود.

دل آگاه در اینباره گفت: این مجموعه به بررسی فیلم‌ها از زمانی که ایده‌ای در ذهن نویسنده هستند تا زمان اکران می‌پردازد و چالش‌ها، حوادث، موفقیت‌ها، دستاوردها، نقاط ضعف و قوت کار را با زبانی که خیلی تخصصی سینمایی نیست و برای مردم آشناست، بیان می‌کند.

وی افزود: “یک ایده، یک اکران” در ۲۶ قسمت تولید شد و ۱۳ قسمت جدید آن در پخش نوروزی شبکه مستند روی آنتن می‌روند.

دل آگاه گفت: در این مجموعه با حضور هنرمندانی مثل حسین فرح‌بخش، بهرام رادان، عبدالله علی‌خانی، کامران قدکچیان، بهروز افخمی، ابوالفضل پورعرب، منوچهر شاهسواری، حسن برزیده، بهزاد عبدی، دکتر میرحمید قادری و ساغر عزیزی به بررسی فیلم‌های “ورود آقایان ممنوع”، “طلا و مس”، “حوض نقاشی”، “سیانور”، “استرداد”، “عطش”، آواز قو”، “مزار شریف”، “عروس”، “شوکران” خواهیم پرداخت.

وی گفت: مهمترین نکاتی که در این مجموعه به آن پرداخته شده سه عنصر “از ایده تا اکران”  یعنی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده و در بعضی موارد پخش کننده هستند.

به گفته این تهیه‌کننده تولید “از ایده تا اکران” سال‌هاست با عنوان‌ها و در شکل‌های مختلف ادامه پیدا کرده و هم برای مردم و هم برای تلویزیون جذابیت داشته است.

“یک ایده، یک اکران” از چهارشنبه یکم فروردین در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفته و هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌شود، تکرار این مجموعه هم روز بعد ساعت ۸ است.

انتهای پیام/ 

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *