یادواره شهید جمشید داداشی در املش برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان با همراهی فرمانده سپاه ناحیه املش و هیئت همراه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

سرهنگ پاسدار علی مهدی پور فرمانده سپاه ناحیه املش در این دیدار گفت: یادواره شهید شاخص دانش آموز گیلان، شهید جمشید داداشی و ۶۲۰ شهید دانش آموز استان به میزبانی املش در هفته بسیج دانش آموزی برگزار می‌شود.

حامد حبیب زاده، رئیس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان نیز یاد و خاطره شهدای دانش آموز دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: هدف از برگزاری یادواره‌های استانی به میزبانی شهرستان ها، تأکید بر ضرورت ترویج گفتمان فرهنگ جهاد و شهادت و بازتاب رشادت‌های شهیدان است.

مختار رضایی، فرماندار املش نیز با استقبال از برگزاری یادواره شهدای دانش آموز گیلان در این شهرستان گفت: مرکز ثقل قدرت فرهنگی جمهوری اسلامی ایران فرهنگ ایثار و شهادت است.

شهید جمشید داداشی، متولد ۱۳۴۸ در روستای بویه رانکوه شهرستان املش از شهدای نوجوان و گمنامی است که در نهایت کم سن و سالی داوطلبانه به جبهه‌ها اعزام شد.

او در یکی از کتاب هایش با خطی خوش نوشته بود: در کربلا شهید خواهم شد.

یادواره شهید جمشید داداشی در املش برگزار می‌شود

این شهید دانش آموز گیلانی در فروردین ۱۳۶۱ در عملیات فتح المبین به فیض شهادت رسید و پیکر مطهرش در گلزار شهدای املش آرام گرفت.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *