گلزن دربی در لیست مازاد استقلال/ به تمرین نیا!

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/52wy

[og_img]
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که دور از تفکرات سرمربی جدید آبی‌ها بود با تصمیم نکونام در لیست مازاد آبی ها قرار گرفت.

گلزن دربی در لیست مازاد استقلال/ به تمرین نیا!
کد خبر: ۶۵۰۷۹۵

|

۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ۱۷:۵۰:۴۶

 تیم فوتبال استقلال تهران با جدایی سعید مهری و مصدومیت شدید کوین یامگا باید ۲ بازیکن به جای این بازیکنان جذب می‌کرد. در همین راستا رافائل سیلوای برزیلی و ماشاریپوف ازبکستانی با آبی‌های پایتخت به توافق رسیدند و به این تیم پیوستند.

به گزارش مهر، ارسلان مطهری مهاجم استقلال که عملکرد خوبی را در فصل گذشته نداشت مورد توجه کادر فنی جدید هم قرار نگرفت تا زمزمه‌های کنار گذاشتن او به گوش برسد. این بازیکن که در تفکرات تاکتیکی جواد نکونام نداشت از هفته چهارم کنار گذاشته شد و دیگر در ترکیب استقلال قرار نگرفت. از بازی نکردن او کاملاً مشخص بود که در نیم پایان نیم فصل اول کادر فنی استقلال او را در لیست خروج خواهد گذاشت تا بتواند بازیکنی که مد نظر دارد را جذب کند.

یکشنبه ۱۵ بهمن ماه باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به این بازیکن از او خواسته است به دلیل قرار گرفتن در لیست خروج این باشگاه در تمرینات شرکت نکند. البته طبق قانون نقل و انتقالات، هر باشگاهی بخواهد در نیم فصل بازیکنی را در لیست مازاد بگذارند باید با او به توافق برسد، در غیر این صورت امکان فسخ قرارداد یکطرفه وجود ندارد و بازیکن تا پایان قرارداد خود در آن تیم می‌ماند.

مطهری از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاد دارد و توافق او به سود این بازیکن است چرا که با انتقال به تیم دیگری می‌تواند شرایط بهتری نسبت به بازی کردن داشته باشد.

 

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *