کلوپ: بازی در اولدترافورد همیشه دشوار است؛ آتالانتا قرعه سختی برای لیورپول خواهد بود

[ad_1]
نشست خبری یورگن کلوپ پیش از دیدار با منچستریونایتد برگزار شد.

طرفداری | بازی منچستریونایتد و لیورپول، بهترین گزینه برای استقبال از تعطیلات ملی ماه مارس خواهد بود. 

دور یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی انگلیس با دیدار منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگاه اولدترافورد دنبال می‌شود. قرمزهای آنفیلد که فصل رویایی را می‌گذرانند، پس از گلباران اسپارتا پراگ باید مقابل تیمی بازی کنند که محکوم به ارائه عملکردی قابل قبول است. مطابق ارزیابی رسانه‌ها، دیدار یک‌شنبه برای آینده اریک تن هاخ از اهمیتی بالایی برخوردار خواهد بود. سر جیم رتکلیف در کنار درخواست برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، از سرمربی هلندی منچستریونایتد خواسته است به ماجراجویی‌اش را در اف‌ای کاپ ادامه داد. یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از این بازی گفته است:

لیورپول آتالانتا در لیگ اروپا

آتالانتا حریف دشواری است. ما سابقه بازی در زمین آنها را داریم، اگرچه از آن زمان تعداد دفعات تقابل ما به پانصد بار نمی‌رسد! با این وجود، مطمئنم ساختار این تیم مشابه گذشته است؛ تیمی منظم هستند و بازی مقابل آنها دشوار خواهد بود. انتظار حریفی آسان را نداشتم، اما مشتاقانه منتظر این بازی هستم. باید ببینیم چه عملکردی خواهیم داشت. آتالانتا تیمی با ثبات بالا است. 

لذت بازی در اف‌ای کاپ

برای این بازی آماده خواهیم شد. باز هم وضعیتی را پیش رو داریم که پنجشنبه بازی کرده‌ایم و باید بلافاصله به میدان برویم. یونایتد یک هفته کامل برای آماده‌سازی زمان داشته است. تن‌هاخ می‌داند چگونه بازی کند، بنابراین او چالش‌هایی را برای ما ایجاد خواهد کرد، اما به هر حال باید آماده باشیم. تا جایی که ممکن است، از بازی در اف‌ای کاپ لذت می‌برم. 

درباره فصل منچستریونایتد آگاه نیستم اما چند بازی خوب و کیفیت بالا در کنار مشکلات مصدومیت از آن‌ها دیده‌ام. شاید راسموس هویلوند دوباره در دسترس باشد؟ بدیهی است که این موارد تأثیرگذار هستند، روز یکشنبه خواهیم دید. بازی در اولدترافورد همیشه دشوار است؛ این بازی برای هر دو طرف اهمیت زیادی دارد، ما این را می‌دانیم. اما هرگز نمی‌دانیم چه پیش خواهد آمد، هیچ تضمینی وجود ندارد.

 چه انتظاری از منچستریونایتد دارید؟

نمی‌دانم عملکرد مشابه دیدار ماه دسامبر را خواهیم داشت یا نه. ما واقعاً پس از آن بازی به سطح بالاتری وارد شدیم. قبل از آن بازی قضاوت عملکرد ما دشوار بود، مشکلات زیادی برای غلبه کردن داشتیم، کارت قرمزها، عقب افتادن با نتیجه ۱۰ و سپس آن بازی مقابل یونایتد رخ داد. به نظر من ما واقعا در سطح بالاتری قرار داشتیم، اگر چه نتیجه این موضوع را نشان نداد. این یک بازی خانگی برای منچستریونایتد است اما جنبه‌های بسیار خوبی در بازی ما وجود دارد که سعی می‌کنیم این موارد را در زمین پیاده کنیم. ممکن است اقدامات متفاوتی را داشته باشیم. 

آخرین وضعیت مصدومان

کرتیس جونز برای بازگشت در فیفادی شانس دارد. سپس دیوگو ژوتا و یک هفته بعد از او ترنت الکساندر آرنولد بر می‌گردند. باجتیچ مصدوم نیست اما بدن او برای این حجم از شدت بازی‌ها نمی‌تواند آماده باشد. ابراهیما کوناته به بازی نمی‌رسد.

محمد صلاح 

شب گذشته چند پاس گل داشت؟ استثنایی بود. نیمه دوم بازی عجیبی بود، دوست داشتیم او را نیمه دوم از زمین خارج کنیم اما به دلیل مصدومیت کلارک این امکان وجود نداشت. محمد صلاح کیفیت بالایی دارد. می‌توانیم از او بپرسیم که مقابل منچستریونایتد چه می‌خواهد (دقایق بازی) اما هر چه قدر بیشتر صحبت کنیم، وقوع اتفاقات احتمال کمتری خواهد داشت. بنابراین ترجیح می‌دهم زیاد در این باره صحبت نکنم. صلاح بازیکنی باورنکردنی است. بچه ها بدون مو عملکرد خوبی داشتند، اما بهتر است او در زمین باشد.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *